BTC : 62558 ₺ ETH : 1555 ₺ XRP : 1.214 ₺ LTC : 284.8 ₺ USDT : 6.881 ₺ XLM : 0.4603 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Neo; Microsoft, IBM, Nasdaq gibi devlerle aynı ligde

Neo; Microsoft, IBM, Nasdaq gibi devlerle aynı ligde

Neo; Microsoft, IBM, Nasdaq gibi devlerle aynı ligde
0
huobi_koinmedya

Neo stratejik bir adım atarak IWA yönetim kuruluna girdi. IWA yönetim kurulunda Neo Microsoft, IBM, Nasdaq gibi uluslararası şirketlerle ortak çalışacak.


Neo Microsoft, IBM, Nasdaq gibi devlerle aynı ligde

Neo Blockchain Platformundan yapılan açıklamaya göre Neo, InterWork Alliance (IWA) yönetim kuruluna girdi. IWA yönetim kurulunda Microsoft, IBM, Nasdaq ve UBS gibi dev firmalar da bulunuyor.

Neo, tokenizasyon sürecinde belli standartları belirleme ve blockchain teknolojisinin adaptasyonu için IWA birliğine katıldığını açıkladı.

Neo, birçok çevrelerce “Çin’in Ethereum’u” olarak adlandırılıyor. Son zamanlarda blockchain konusunda yaptığı açılımlar ve araştırmalarla kendisinden bahsettiriyor. Örneğin Neo, geçtiğimiz dönemde İsviçre’nin köklü üniversitelerinden Zürih Üniversitesi ile anlaşmıştı.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Neo ve Zürih Üniversitesi ortaklığı fiyatlara nasıl yansıyacak?

IWA Birliğine katılmak Neo adına stratejik bir adım olarak değerlendirilebilir. Blockhain destekli teknolojik ürünler son dönemde kurumsal firmaların ilgisini çekmeye başladı. Tedarik zincirinde, veri güvenliği ve veri aktarımında olduğu gibi birçok alanda blockchain teknolojisi ciddi dönüşümlere imza atıyor.

Neo, 13 Mart’ta Dünya Sağlık Örgütünün Covid-19 ile ilgili vakaları küresel pandemi ilan etmesinin ardından yaşanan panik ortamında coin fiyatları 4 dolara kadar geriledi. Neo coin yazının kaleme alındığı saatte 12 doların üstünde işlem görüyor.

neo microsoft Neo; Microsoft, IBM, Nasdaq gibi devlerle aynı ligde

koinmedya_brave

Neo son dönemdeki prim artışları sayesinde Korona Salgınının yıpratıcı etkilerini tamamen telafi edebildi.

Kaynak

Etiketler: