1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Yeni başlayanlar için Navcoin nedir?

Yeni başlayanlar için Navcoin nedir?

Yeni başlayanlar için Navcoin nedir?
0

Bugün piyasada binlerce şifreli para birimi olmasına rağmen, daha elverişli çözümler için giderek artan bir talep olduğunu görülüyor. NavCoin, bu çözümü sunmayı amaçlıyor, çünkü kriptokrasi kavramını tamamen basitleştirmeyi amaçlıyor.

 

Proje, neredeyse diğer kripto para birimleri gibi, merkezden bağımsız bir şekilde eşler arası paradır. Bitcoin kodunu bir taban olarak kullanır, ancak karışıma bazı benzersiz özellikler ve işlevler ekler. Çevrimiçi ödemeleri daha kolay ve ucuz hale getirme konusuna yoğun olarak odaklanarak, bu para biriminin pazara ilginç bir rekabet getireceğini görüyoruz. Dahası, proje kullanıcı gizliliğine odaklanmaktadır ve bu da birçok insanın takdir edeceği bir şeydir.

TAM OLARAK NASIL ÇALIŞIYOR?

Projenin dikkat çeken birçok yönü var. Her şeyden önce, para Bitcoin ve Litecoin’e benzer şekilde Ayrı Şahit’i desteklemektedir. Ayrıca, hepsi de işlemler ve ödemeler için gelişmiş gizlilik özellikleri sunan, çeşitli birkaç cüzdan çözümü sunuyor. Bu, NavTech olarak bilinen ve cüzdan istemcisinin kendisinde bulunan belirli bir kutuyu kontrol ederek işlemlere daha fazla gizlilik getirmeye yardımcı olan bir işlevsellik tarafından yürütülür.

koinmedya_brave

Projenin 30 saniye veya daha kısa sürede transferler tamamlandığından daha hızlı işlem sürelerine sahiptir. NavCoin ayrıca, kullanıcıların tokenlarını uzun bir süre uyumlu bir cüzdan içinde tutmalarını teşvik etmek için bir kanıt belgesi kullanıyor. NavTech’e döndüğünüzde, bu teknoloji, ödemeleri özel yapmak için bir çift blok zincir sistemi görevi görüyor. İşlem bilgileri şifrelenir ve iki adres arasındaki bağlantıyı kesmek için ikincil bir blok zincir yoluyla gönderilir.

Projenin NavPay olarak bilinen kendi yerel ödeme çözümü de vardır. Bu hafif cüzdan, kullanıcıların NavCoin’lerini sorunsuz bir şekilde depolamasına olanak tanır ve şu an itibariyle çoğu mobil cihazla uyumludur. Ayrıca, NavTech özellikli işlemler, çoklu imza cüzdan çözümlerini de destekler ve oldukça ilginç olan yerel Changelly entegrasyonuna sahiptir. NavCoin ve diğer şifreli para birimleri arasında anlık olarak geçiş yapabilmek, kullanıcıların mutluluk duyacakları bir özelliktir.

ÖNÜNDEKI YOL

Şimdilik, Yıldırım Ağı’nı desteklemek ve LN işlemlerini birleştirmek ve entegrasyon alışverişinde bulunmak için NavChange’ı tanıtmak üzerinde odaklanıyor. NavDelta olarak bilinen yerel bir ödeme ağ geçidi de görebilirsiniz. Projenin Valence blok zincir uygulama platformu, şifreleme veya gizlilikle ilgilenen bir geliştiriciyseniz kesinlikle incelemeye değer.

Etiketler: