BTC : 64298 ₺ ETH : 1678 ₺ XRP : 1.415 ₺ LTC : 310.5 ₺ USDT : 6.852 ₺ XLM : 0.6374 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Nano Coin 2018 Fiyat Beklentisi Ne Kadar, Fiyatı Etkileyecek Faktörler Neler?

Nano Coin 2018 Fiyat Beklentisi Ne Kadar, Fiyatı Etkileyecek Faktörler Neler?

Nano Coin 2018 Fiyat Beklentisi Ne Kadar, Fiyatı Etkileyecek Faktörler Neler?
0
huobi_koinmedya
Kripto para sektörünün en zor zamanlarını yaşadığı bu dönemde yine tüm yatırımcıların aklında aynı sorular var. Nano coin yatırımcısı da farklı değil. İlk olarak herkesin merak ettiği Bitcoin’in muhtemel fiyatı ve ne zaman çıkacağı daha sonra ise yatırım yaptıkları. Nano Coin yatırımcısı da merakla Nano Coin 2018 fiyat beklentisini merak ediyor.

Nano Coin 2018 Fiyat Beklentisi Nano Coin 2018 Fiyat Beklentisi Ne Kadar, Fiyatı Etkileyecek Faktörler Neler?

Bu yazımızda Nano Coin’in fiyatını etkileyebilecek muhtemel faktörler ve bu etkiler sonucunda Nano Coin 2018 fiyat beklentisine odaklanacağız. Aslında Nano son 4 aydır düşme konusunda oldukça istikrarlı bir kripto para. Ocak ayında Nano coin bir yeniden markalaşma sonucunda Rai Blocks XRB adını terkederek adını Nano Coin olarak değiştirmişti. Nano bu dönemlerde geleceği en parlak kripto paralardan biri ve yatırım yapılabilecek en karlı coinlerden olarak gösteriliyordu. Raiblocks yani Nano coin sıfır işlem ücreti ve anlık transfer gibi inanılmaz bir avantaja sahip. Bu nedenle Nano ilk dönemde oldukça hızlı bir değer artışı yaşadı.

Nano Pazar Performansı

Son 4 aydır Nano sürekli bir düşüş içinde. Bu dönemde her hangi bir toparlanma emaresi de görülmedi. Yılın başında gösterdiği performansı sürdürmesi beklenirken en fazla değer kaybeden kripto paralardan biri oldu.

Nano’nun en yüksek değere ulaştığı zaman Ocak ayının birinci haftasıydı ve tam 37.62 Dolarla zirveyi görmüştü. Bununla birlikte o dönemden bu yana Nano sürekli düşüyor. Bu nedenle Nano’ya yatırım yapanların büyük çoğunluğu ellerindeki fonlardan büyük kayıp yaşadılar. Şu andaki Nano değeri en yüksek değerine göre yaklaşık %90 altında. Sadece bir kaç hafta içinde bile %12 değer kaybetmiş durumda. Bu Nano’nun tam bir ayı trendi içinde olduğunun açık göstergesi.

koinmedya_brave

Nano’nun Yeni Yol Haritası

Bu düşüşü tersine çevirmek amacıyla Nano ekibi yol haritasında değişikliğe gitti. Yakın zamanda yol haritasının güncel hali açıklandı. Ekip yakın zamanda kendi adıyla bir cüzdan  yayınlama kararı verdi. Cüzdan hem IOS hem Android hem de Desktop’ta kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Böylece kullanıcılar için bu cüzdanı kullanmak oldukça kolay bir hale getirildi.

Bununla birlikte firmanın yaşadığı yasal sorunlar bu cüzdanların tam olarak yayına alınmasına engel oluyor. Bu nedenle hazır olmalarına rağmen bu cüzdanlar henüz ulaşılabilir durumda değil.

Nano geliştirme ekibi şu anda yeni bir block tarayıcısını yayına alıyor. Böylece tarayıcı nano.org’dan Nanode.co’ya taşınıyor. Sonuç olarak Nano ekibi oldukça aktif bir şekilde çalışıyor ve çıkış yapmak üzere hazırlık yapıyor.

Yine de uzun süredir elinde Nano coin bulunan bir yatırımcıysanız bu zamana kadar büyük bir acı çekmiş olmalısınız. Fakat bir kaç ay daha sabretmeniz durumunda bu sabır ve yatırımlarınızın karşılığını alma şansınız var. Bunun için ekip tarafından yapılan hazırlıkların tamamlanmasını ve yayına alınmasını beklemeniz gerek.

koinmedya_brave

Gelecekte Nano En Önemli Kripto Paralardan Biri Olabilir

2017 sonunda yaşanan muazzam çıkış sonrası tüm kripto para pazarı büyük bir düzeltme yaşadı. Aslında bu hızlı çıkışın getirdiği normal bir sonuçtu. Herkes sektörün bir balon olduğu ve tamamen patlayacağını beklerken sektör sadece bir düzeltme yaptı. Bir kaç istisna dışında bu düşüşten sektörün babaları diyeceğimiz kripto paralar da oldukça fazla etkilendi. Kripto para sektöründe 1800’e yakın token ve coin var. Bunların yaklaşık 1500 tanesi CoinMarketCap’de listelenmiş durumda. Son dönemde artan ICO’ları dikkate alınca bunların gelişiyle bu rakamın hayli artacağını söyleyebiliriz. Bu da sektöründe daha da oynak hale gelmesine neden olacaktır.

Bugünlerde yaşanan düşüş trendinin sona ermesiyle bazı coinlerin ciddi bir sıçrama yapması muhtemel görünüyor. Bu kripto paralardan biri de Şubat sonunda yaşanan bir toparlanmada bir anda 7 Dolardan 15 Dolara çıkan Nano’nun bunlardan biri olacağını söyleyebiliriz. Nano coin şu anda CoinMarketCap’de 39. sırada bulunuyor.


 

Etiketler: