BTC : 63430 ₺ ETH : 1649 ₺ XRP : 1.368 ₺ LTC : 303 ₺ USDT : 6.875 ₺ XLM : 0.625 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Milyar Dolar Klübünün Yeni Üyesi Ontology Oldu

Milyar Dolar Klübünün Yeni Üyesi Ontology Oldu

Milyar Dolar Klübünün Yeni Üyesi Ontology Oldu
0
huobi_koinmedya

Ontology(ONT) NEO ve ETH gibi benzerlerine dahil oldu ve pazar payında 1 Milyar Dolar değeri aşarak milyarderler klübüne girdi. Milyarderler klübünün yeni üyesi de yine gelecek vadeden Çin Pazarından çıktı. Son günlerde kan ağlayan pazara rağmen artan Ontology ONT nedir merak konusu oldu. 

Milyarder Klübünün Yeni Üyesi Ontology

ONT’nin pazar büyüklüğü 10.04.2018 tarihinde saat 13.00 (GMT)’de 1 Milyar Doları aştı. Sonrasında biraz altına inse de kısa sürede tekrar milyar dolar klübüne geri girdi. Coinmarketcap’e göre Şu anda coinin toplam pazar hacmi 1,057 Milyar Dolar değerinde.

Ontology Milyar Dolar Klübünün Yeni Üyesi Ontology Oldu

”Ontology ONT nedir? soruları merakla aranırken” ONT’nin fiyatı gün boyunca yükseldi. Pazarda 3,5 $ değerden işlem gören coin saat 12.00′ a kadar 4$’dan işlem gördü. Artışına devam ederek 4,17 $ değere ulaştığında ise artık milyar dolar klübüne girmişti.

Bu rakama göre Ontology pazar hacmine göre Tayland’ın OmiseGo’sunu geçerek 21. sıraya yerleşti. Qtum’dan sadece 100 Milyon Dolar geride.

koinmedya_brave

ONT’nin pazara girişi oldukça ilginç bir şekilde gerçekleşmişti. Firmaların Blockchain teknolojisini işlerine entegre etmelerini sağlayan bir proje olan Ontology her hangi bir ICO düzenlemedi. Bunun yerine NEO sahiplerine airdrop ile tokenlarını ücretsiz gönderdi. Çin’de her türlü ICO yasak olduğu için bu şekilde hareket etmek zorunda kaldı.

Sadece son 24 saatte ONT %23 artış yakaladı. Mart ayının ortasından bu yana işlem gören coin o zamandan bu yana %160 artarak son ayların en başarılı çıkışını yapan coinlerden biri oldu. Tam tersine NEO Mart ayının başından bu yana Dolar karşısında %60 oranında BTC karşısında %34 oranında değer kaybetti.

Güçlü Ortaklar

Ontology ONT nedir diye merak edenlere proje ile ilgili biraz bilgi verelim. ONT yakın zamanda dünyanın en büyük girişim fonlarından Squoia Capital, Danhua Capital, Matrix Partners Çin ve ZhenFund ile ortaklık yaptı.

Takip eden spekülasyonlara göre geliştirme ekibi 4 ayrı kripto para ile birlikte çalışma yürütüyor. Bunlar Aion, Wanchain, Kyber Network ve ICON. Bu gelişmeler sonrası ONT’in değeri 2 katına çıktı. Şu ana kadar bu 4 coin ile ONT’nin anlaşma yaptığına dair bir açıklama yapılmadı.

koinmedya_brave

Kaynak: cryptobriefing

Etiketler: