BTC : 82026 ₺ ETH : 1.861 ₺ XRP : 46.2 ₺ LTC : 7.672 ₺ USDT : 354.2 ₺ XLM : 0.2432 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri
  3. Jared Tate’den merkezi olmayan stabil coin müjdesi – DigiDollar!

Jared Tate’den merkezi olmayan stabil coin müjdesi – DigiDollar!

Jared Tate’den merkezi olmayan stabil coin müjdesi – DigiDollar!
0

Jared Tate’den merkezi olmayan stabil coin müjdesi: DigiDollar! Digibyte’ın kurucusu Jared Tate, merkezi olmayan stabil coin DigiDollar üzerinde çalıştıklarını duyurdu.


Jared Tate’den merkezi olmayan stabil coin çıkışı – DigiDollar!

 

Geçtiğimiz günlerde Justin Sun ve Poloniex’i dolandırıcılıkla suçlayıp kendine pek çok dost ve düşman edinerek kripto Twitter’da viral olan Digibyte kurucusu Jared Tate, bu seferde merkezi olmayan stabil coin çıkışı ile viral oldu.

İlgili haber: Skandallar serisine bir yenisi eklendi! – Digibyte Poloniex’den delist edildi!

koinmedya_brave

Jared Tate, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Digibyte blockchaininde merkezi olmayan bir stabil coin projesi üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Yapılan duyuruda yeni oluşturulan stabil coine DigiDollar ismi verildiği belirtildi.

Jared Tate:

”Artık DigiDollar’ı yapmanın vakti geldi. Dolar bazlı stabil coin olan DigiDollar, Digibyte blockchaininde başlatıldı. Bütün diğer stabil coinler çok güvensiz merkezi ağlarda piyasaya sürüldü. Hepsi çöp.”

Jared yaptığı paylaşımda, diğer stabil coinlerin, bir banka hesabından para ile desteklemeyi vaat eden bir grup tarafından kontrol edildiğinin altını çizerken, bunun kripto ruhuna tamamen ters olduğunu sözlerine ekledi. Bu merkezileştirilmiş grupların, stabil coin basmaya devam eden merkez bankaları olarak görev yaptığını vurguladı.

Jared ayrıca, DigiDollar ile bireylerin kendi banka hesaplarıyla kendi stabil coinlerini gerçek zamanlı destekleyebilecekleri bir sistem üzerinde çalıştıklarını dile getirerek, merkezileşmenin önüne geçmeyi hedeflediklerini bildirdi.

Ortaya attığı fikirle kripto para topluluğunda büyük ilgi gören Digibyte Ceo’su Jared Tate, bakalım bu sözlerini elle tutulur bir projeye çevirip merkezi stabil coin hegemonyasını bir son verebilecek mi?

İlgili haber: Stabil nedir-Stabil Coin nedir? Stabil coinler piyasadaki beklentiyi karşılayabilir mi?

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: