BTC : 81661 ₺ ETH : 1.778 ₺ XRP : 44.83 ₺ LTC : 7.653 ₺ USDT : 346.6 ₺ XLM : 0.2333 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. McAfee’nin Skycoin dövmesi bile para biriminin fiyatlarına ciddi etkisi oldu!

McAfee’nin Skycoin dövmesi bile para biriminin fiyatlarına ciddi etkisi oldu!

McAfee’nin Skycoin dövmesi bile para biriminin fiyatlarına ciddi etkisi oldu!
0

Kripto dünyasında her yaptığı olay olan eko-sistemin şımarık çocuğu McAfee yine sahnede. Bu kez bir kripto para biriminin dövmesini yaptırdı. McAfee’nin Skycoin dövmesi, Skycoin’in fiyatlarını tam %12 arttırdı.


McAfee’nin Skycoin dövmesi SKY coin fiyatlarını arttırdı

Sonuna kadar kripto savunucusu olan McAfee, Skycoin dövmesini tanıttı sırada Skycoin reklam yüzü olması hemen etkisini gösterdi. Para birimi %12 arttı!

“Neden Skycoin?” diye merak edenlere, McAfee yine alışık olduğumuz küstah tavırlarıyla cevap veriyor.

koinmedya_brave

McAfee, Skycoin ekibiyle Malta Konferansında görüştü. Toplantı, iki ortaklık ile sonuçlandı. McAfee, Skycoin’in elinde muazzam bir proje olduğuna kanaat getirdi. Kendi kripto para birimi ve blockchain eko-sistemi olmasının yanında, proje aynı zamanda kendi eşsiz konsensus algoritması, kendi özel node-hosting (düğüm barındırma) ekipmanı ve kendi cüzdanına sahip!

McAfee, Malta Konferansında şöyle konuştu:

“Ben, SkyCoin’in inanılmaz bir ürüne sahip olduğu konusunda hemfikirim ve Skyccoin ile işbirliği anlaşması imzaladım. Eğer içinizden herhangi biriniz beni “shilling” (coin tavsiyesi) ile itham ederse şimdiden söyleyeyim: o ..ağzını kapatıp defolup gitsin!“

McAfee, aynı zamanda 2020 Birleşik Devletler Başkanlık Seçimi için aday olacağını ifade etmişti. Asıl amacının, kripto para sistemini ülke boyunca toplumsal kabulu için daha fazla dikkat çekmek olduğunu belirtti.

 

Etiketler: