BTC : 81338 ₺ ETH : 1.768 ₺ XRP : 45.04 ₺ LTC : 7.642 ₺ USDT : 346.6 ₺ XLM : 0.2312 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. Matrix AI Network (MAN) % 10.000 Artışa En Yakın Kripto Para. Bir Yere Not Alınmalı

Matrix AI Network (MAN) % 10.000 Artışa En Yakın Kripto Para. Bir Yere Not Alınmalı

Matrix AI Network (MAN) % 10.000 Artışa En Yakın Kripto Para. Bir Yere Not Alınmalı
0

Matrix Al Network (MAN) % 10.000 artışa en yakın kripto para potansiyeline sahip, bunun gerekçelerini bu makalede sizlerle paylaşıyor olacağız.


Matrix Al Network (MAN) % 10.000 Artışa En Yakın Kripto Para

Terminatör filmi gerçek mi oluyor?

Akıllı sözleşmeler ve Al teknolojisi ile makinaların öğrendiği bir çağa doğru ilerliyoruz. Tamda bu noktaya odaklanmış bir blockchain projesi MATRİX. Kullanıcılara yeni deneyimler yaşatmayı hedefliyor bu proje. Projenin en belirgin özelliği kendi kendini optimize etmesi, çoklu blockchain ağ işlemlerinin birbirini desteklemesi ve esnek olması, olarak sıralayabiliriz. Kısacası MAN yapay zekaya odaklanıyor. Al teknolojisi ile Madencilik algoritmasını basitleştiriyor. Çok büyük veri uygulamalarının, (gen düzenleyici ağlar, klinik teşhisler, video analizler gibi) rahatlıkla kullanılmasına izin veriyor.

MATRIX’in Özellikleri  (Akıllı Blockchain)

EASIER

Akıllı Sözleşmeler, herkesin açıkça programlama yapmadan akıllı sözleşmeler tasarlamasına izin verir.

koinmedya_brave

Dünyadaki 7 milyar insanın ancak 20 milyonu proğram dili kullanabiliyor. Ancak akıllı sözleşmelerin hayatımızda tam olarak yer alabilmesi için her kes tarafından kullanılabilmesi gerekiyor. Matrix’in yapay zekası, insanların bu akıllı sözleşmeleri koşullarını kendilerinin belirlediği şekilde kullanılmasına izin veriyor. Bu şu anlama geliyor, bütün insanlar doğal dillerini kullanarak proğram dilinini kullanabilecek ve akıllı sözleşmeler yazabilecekleri anlamına geliyor. Bu Ethereum’dan 350 kat daha esnek bir akıllı sözleşeme yazma imkanı anlamına geliyor. Bu kavramsal bir teoriden ibaret değil, halihazırda Çin kendi doğal  dil uygulamasını çoktan hazırladı.

SAFER

Kötü amaçlı saldırılara karşı daha dayanıklı bir blockchain için tasarlandı. Matrix’in her akıllı sözleşmesi herhangi bir hata veya güvenlik açığı bulunmadığından emin olmak için ciddi bir doğrulama sürecinden geçiyor.

FASTER

Uygulamaların daha hızlı etkinleştirmek için tasarlandı. Matrix bir çok projenin ayağındaki pranga olan ölçekleme için akıllıca bir çözüm üretmiştir. Clusters and Hierarchy ( kümeler ve hiyerarşi), yani blockchain ağı sürekli ve rastgele kümelere ayrılır ve her kümede bir temsilci düğümü PoW hesaplamasını gerçekleştirir. Düğümler PoS hesaplaması ile belirlenir. Bu işlemlerin gecikme sorununu ortadan kaldırır. Bu işlemler ölçekleme sorununu tamamen ortadan kaldırır.

Matrix uyarlamalı optimizasyon yeteneği ile kamu ve özel blockchain ağlarını birbirine entegre ediyor. Bu da daha esnek bir kullanım imkanı sunuyor. İşletmeler istedikleri ve hassas olduğunu düşündükleri veriye rahatlıkla ulaşabiliyor. Bununla birlikte platformun kullandığı Al teknolojisi sürekli olarak optimizasyon sağlıyor. Artan blok boyutu gerekli olduğunda Al teknolojisi tarafından kontrol ediliyor.

Matrix aynı idda da bulunan bir çok projeye göre çok daha başarılı diyebilirim. Proje ICO döneminde 40 milyon dolarlık bir yatırım topladı. MAN tokenlerine sahip yatırımcıların yıllaraca satmayacak olan kurumsal yatırımcılar olduğu tahmin ediliyor. Projenin 100x vermesi için 4 milyar dolar market değerine ulaşması gerekiyor. Matrix Al Network (MAN) % 10.000 artışa en yakın kripto para mı dersiniz? Bunu zaman gösterecek ama projenin detayları bu hedefe çok uzak olmadığımızı gösteriyor.

Etiketler: