BTC : 82707 ₺ ETH : 1.874 ₺ XRP : 46.45 ₺ LTC : 7.689 ₺ USDT : 359.3 ₺ XLM : 0.2447 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Matic yatırımcıları 15 ve 29 Haziran tarihlerine dikkat!

Matic yatırımcıları 15 ve 29 Haziran tarihlerine dikkat!

Matic yatırımcıları 15 ve 29 Haziran tarihlerine dikkat!
0

CoinMarketCap’te alt sıralarda bulunan kripto paralardan Matic için önemli tarihler yaklaşıyor. Matic yatırımcıları! 15 ve 29 Haziran tarihlerinde fiyatlarda yoğun dalgalanmalar yaşanabilir.


Matic yatırımcıları dikkat!

Düşük piyasa hacmine sahip kripto paraların fiyatları olumlu ya da olumsuz gelişmelerden daha fazla etkilenebiliyor. Örneğin Ripple’in güçlü bir banka ile anlaşma yapması artık XRP fiyatları üzerinde ciddi etki oluşturmuyor. Aksine alt sıralardaki bir coinin blockchainine yönelik dev bir bankanın ilgi göstermesi, fiyatlarda ciddi pump’ın yaşanmasına neden olabilir.

Matic blockchain’i hakkında bir bankanın ilgisinden bahsetmeyeceğiz ama Matic blockchain’i staking temelli bir güncellemenin arifesinde.

15 Haziran’da Matic coin ağı staking bazlı blockchain için test uygulamalarına başlayacak. 29 Haziran’dan itibaren ise staking için Matic coin kabul etmeye başlayacak.

koinmedya_brave

Staking hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki haber linkine göz atabilirsiniz.

Lütfen Bkz: Ethereum 2.0 nedir? Ethereum 2.0 ETH fiyatlarını etkileyecek mi? Ethereum 2 hakkında bilmediklerimiz

Cardano (ADA) da Shelley güncellemesi ile staking temelli blockhain için yoğun bir çalışma yürütüyor. Cardano’nun teknik anlamda gösterdiği performans yatırımcılarının ilgisini çekti ve fiyatlarda bir süredir artış trendi gözleniyor. Benzer ilgiyi Matic coin de sağlayabilirse Matic fiyatlarında da olumlu bir trend yakalanabilir.

Ancak kripto paraların yüksek risk içeren spekülatif varlıklar olduğunu unutmamak gerekiyor.

Matic yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap sıralamasında 85’inci sırada işlem görüyor ve 2 cent’ten alıcı buluyor. Matic, 21 Mayıs 2019’da 4.5 cent ile en yüksek değeri gördü. Aşağıdaki grafikte Matic fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Matic yatırımcıları

Kaynak