BTC : 65815 ₺ ETH : 1642 ₺ XRP : 1.378 ₺ LTC : 319.5 ₺ USDT : 6.757 ₺ XLM : 0.5507 ₺
Anasayfa İnceleme LUCRE, Piyasa Düşerken de Çıkarken de Kazandırıyor

LUCRE, Piyasa Düşerken de Çıkarken de Kazandırıyor

LUCRE, Piyasa Düşerken de Çıkarken de Kazandırıyor
0
huobi_koinmedya

HODL’amak yada HODL’amamak işte tüm mesele bu. Bu soru kripto para sektörünün en tartıştığı konuların başında geliyor. HODL aslında İngilizce elinde tutmak anlamına gelen HOLD kelimesinin yanlış telaffuzundan ortaya çıkmış ve kripto para sektöründe bu şekilde benimsenmiş bir terim. Anlamı kripto paraları almak ve iniş çıkışlara aldırmaksızın uzun bir süre elinde tutmak demek.  Lucre Platformu için tıklayınız.


HODLama TRADEle!

Kripto paraları ucuz olduğu dönemde almak ve uzun bir süre saklamak geçtimiz yıllarda çok büyük kazançlar sağladı. Fakat başarı bir TRADE (Alım-satım) işlemi de benzer bir kazancı getirebilir. LUCRE ticaret projesi tam da bu konuda geliştirdiği algoritma ile kripto paraları HODL etmekten çok daha büyük kazançlar sunmak üzere yola çıkıyor. Bu algoritma ile sadece kripto paralar yükselirken değil aynı zamanda düşerken de kazanç elde edebiliyorsunuz.

LUCRE token’ı spekülasyona dayalı bir değere dayanmıyor. Gerçek fonlarla algoritmik kripto para ticaret performansına dayalı bir değer ve faydaya dayanıyor. LUCRE tokenları her hangi bir anda alınıp satılabilir ve tam anlamıyla şeffaf bir token dağılımına sahip.

koinmedya_brave

LUCRE Ticaret Sistemi

Lucre ticaret sistemi 8 yıllık bir algoritma deneyimine dayanıyor. HOLD performansı sadece pazar sürekli ve güçlü bir çıkış durumunda anlamlı olurken LUCRE’nin ticaret sisteminde düşüş sırasında da kripto paralara kısa pozisyon girerek kazanç elde edebileceksiniz.

Aşağıdaki tabloda eğer Bitcoin’lerinizi Algo ile alıp satsaydınız ne kadar kazanırdınız bunun Bitcoin HOLD’u ile karşılaştırması var. Toplam 10.000 Dolar ile 1 Nisan 2017’de Bitcoin aldığınızı farzedelim.

Lucre ticaret

LUCRE

Lucre kripto para yatırımı için yeni bir konsept oluşturuyor. Lucre kripto paralarla ilgili her zaman kazançlı olmadığına dair özellikle Aralık 2017’den bu yana yaşanan süreci değiştirmeyi hedefliyor. Lucre ticaret platformunun LCR tokenları kripto paraları alıp arması için dua etmekten daha kesin bir kazanç getirisi sağlıyor.

koinmedya_brave

ICObench.com’da Lucre yüksek değerlendirme almıştır. Sayfayı görmek için tıklayınız.

Lucre ticaret

Bu sponsorlu bir makaledir. KoinMedya, bu makalede yer alan her hangi bir içeriğin doğruluğunu garanti etmez. Okuyucular, içerik doğrultusunda işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. KoinMedya, içerik doğrultusunda yapılan işlemlerden doğabilecek her hangi bir olumsuzluktan sorumlu değildir.