BTC : 65080 ₺ ETH : 1620 ₺ XRP : 1.429 ₺ LTC : 319.1 ₺ USDT : 6.79 ₺ XLM : 0.5111 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Litecoin ve Ripple alım için uygun yerde mi?

Litecoin ve Ripple alım için uygun yerde mi?

Litecoin ve Ripple alım için uygun yerde mi?
0
huobi_koinmedya

Litecoin ve Ripple alım için en uygun altcoinler olabilir. Bu yönde açıklama bir analistten geldi. Ona göre LTC, XRP ve bir de Stellar, en yüksek kazanç sağlayacak altcoinler.


Stellar, Litecoin ve Ripple alım için uygun

Mevcut piyasa şartlarında alım için en iyi altcoinler hangileridir sorusunun basit bir cevabı yok. Şimdiye kadar! 2017’deki boğa piyasasından sonra, iki binden fazla altcoin unutulmaya başlandı. 2019 yılı ise altcoin piyasasına olan kalan umutları da alıp götürdü.

Bunlara rağmen, kripto para piyasa trendleri ve fiyat hareketleri konusunda analizlere odaklanan Twitter kullanıcısı “Bitcoin Economics”, altcoinler için eğer karanlıktan çıkış zamanı olacaksa o zamanın şimdi olduğunu ifade ediyor.

Litecoin ve XRP neden alım için en iyi altcoin olabilir?

Son tweetinde Bitcoin Economics, altcoinlerin neden yükseliş için azami potansiyel gösterdiğini açıklıyor. Diğer analitler altcoinlerin Bitcoin ile benzer bir trend sergilediğine dikkat çekiyor. Ethereum, Dash ve Monero gibi kripto paralar Bitcoin ile korelasyon içinde hareket ediyor ve aynı fiyat trendine sahip. Üç altcoin ise kendi başlarına hareket etmeye karar vermiş gibi ve muhtemel kazananlardan olabilirler.

koinmedya_brave

Bitcoin Economics şöyle yazdı: “Treni kaçırıp da boğa piyasasının son günlerinde giriş yapmak isteyenler için Litecoin, XRP ve Stellar, en çok kazanç sağlayacak en iyi seçim.”

Bitcoin Economics’in analizinden şöyle bir sonuç çıkıyor. Litecoin, XRP ve Stellar Lumens (XLM), en yüksek getiriyi sağlayacak kripto paralar olabilir ve bunlardan dolayı altcoinler unutulmamalı. Bitcoin Economics, analizinde bu üç altcoinin pump ve dump yapılan kripto paralar olduğunu belirtiyor. Bunlar aynı zamanda uzun yatay seyir dönemleri yaşar ve ardından da keskin bir şekilde yükselir. Bu da ufukta potansiyel bir kazanç olduğunu gösteriyor.

İlgili – Altcoinlere yatırım yapmak ne kadar mantıklı?

koinmedya_brave

Bitcoin ile kalın

Bu arada Adaptive Capital ortaklarından ve on-chain analist Willy Woo ise Bitcoin’den uzaklaşmanın verimsiz bir yatırım adımı olacağını iddia etti. Özellikle de uzun vadeli yatırım açısından. Woo, son tweetinde neredeyse bütün altcoinlerin BTC ile senkronize hareket ettiğinden bahsederek, bundan dolayı bir yatırımı böyle parçalara ayırmak için de bir sebep göremediği kaydediyor. En kötüsü ise bütün yatırım portföyü risk almış oluyor.

Willy Woo şöyle yazdı: “Bütün altcoinler BTC USD ile yüksek korelasyon içinde. Yatırımı çeşitlendirmek amaçlı altcoin almak portföy riskinin artırır. Bundan dolayı altcoin sebeti hayranı değilim.”

Kaynak