BTC : 65654 ₺ ETH : 1645 ₺ XRP : 1.385 ₺ LTC : 317.9 ₺ USDT : 6.78 ₺ XLM : 0.5445 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Altcoin Teknik Analiz Litecoin fiyatı Bitcoin yarılanma öncesinde güzel sinyaller veriyor

Litecoin fiyatı Bitcoin yarılanma öncesinde güzel sinyaller veriyor

Litecoin fiyatı Bitcoin yarılanma öncesinde güzel sinyaller veriyor
0
huobi_koinmedya

Litecoin fiyatı Bitcoin yarılanma öncesinde güzel sinyaller veriyor. BTC halving etkinliğine 3 gün kala, Litecoin olumlu sinyaller gösteriyor!


Litecoin fiyatı Bitcoin yarılanma öncesinde olumlu sinyaller veriyor

 

Tarihinin en volatil dönemlerinden birini yaşayan kripto para piyasalarında sular durulmuyor. Mart ayında 3.700 dolar seviyelerine kadar düşen BTC, yazım esnasında 10.000 dolar sınırlarını zorluyor.

Her ne kadar BTC’nin bu yükselişine altcoinler gerektiği kadar ayak uyduramasa da, Bitcoin’den sonra çıkmış ilk kripto para olan ve bu sayede ilk altcoin olma özelliğini kazanan Litecoin, olumlu sinyaller veriyor.

koinmedya_brave

Litecoin fiyatı BitcoinSon 7 gündür 50 dolar direncini geçmeye çalışan Litecoin, her ne kadar bunu hala gerçekleştirememiş olsa da, Bitcoin hakimiyetinin her geçen gün artarak altcoinleri ezdiği bu ortamda kendine 45 dolar bandında ikili bir destek grubu oluşturmuş gibi görünüyor.

Litecoin fiyatı BitcoinLitecoin oluşturduğu bu savunma hattı sayesinde, aşağı doğru uzanan üçgenin direnç hattına doğru güçlü adımlarla ilerliyor. LTC bu direnç hattından baş kaldırması halinde orta vadede, 70, 80 ve 90 dolarlık direnç seviyelerine kadar uzanabilecek bir ralliye göz kırpıyor. Litecoin’de orta vadeli destek noktaları ise 42, 30, 25 dolar seviyelerinde oluşmuş görülüyor.

İlgili haber: Litecoin Rehberi: Litecoin nedir? LTC nasıl üretilir? LTC nereden ve nasıl satın alınır? Litecoin’un geleceği nasıl?

Öte yandan, mart ayından bu yana %150’nin üzerinde toparlanan Bitcoin’de kazan kaynamaya devam ediyor. BTC halving moduna bürünmüş alıcılar Bitcoin’e hücum etmeyi sürdürüyor. Bitazu Capital hedge fonu başkanı Mohit Sorout’da yaptığı paylaşımda buna dikkat çekiyor.

koinmedya_brave

”Bitcoin giderek ısınmaya devam ediyor.”

Kripto para piyasaları giderek daha da belirsiz hale geliyor. Özellikle Bitcoin hakimiyetinin her geçen gün artması ancak toplam piyasa değerinin buna paralel hızda artamaması, altcoin yatırımcılarını kara kara düşündürüyor. Bu da altlardan Bitcoin’e geçişi hızlandırıyor.

İlgili haber: Analist yorumu: ‘Bitcoin 100 bin dolar olacak ve yapabileceğiniz hiçbir şey yok’

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: