BTC : 64100 ₺ ETH : 1494 ₺ XRP : 1.346 ₺ LTC : 302.7 ₺ USDT : 6.827 ₺ XLM : 0.46 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Litecoin fiyat görünümü pozitife döner mi?

Litecoin fiyat görünümü pozitife döner mi?

Litecoin fiyat görünümü pozitife döner mi?
0
huobi_koinmedya

Litecoin fiyat görünümü pozitife dönmeye çalışıyor. Bu yıl kaydettiği %78.6 oranındaki düzeltmenin devamında ideal destek hattına tutunmuş olabilir.


Litecoin fiyat görünümü

Litecoin geçtiğimiz hafta %24 oranında değer kaybetti. Geçirdiği ağır travmanın etkisini henüz atlatabilmiş değil. LTC, yazı yayına hazırlanırken 55.15 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saatte %1.55 oranında değer kaybetti.

Litecoin 6 Ağustos tarihinde yarılama gerçekleştirdi. Bu etkinliğin fiyata hiçbir olumlu katkısı olmadı. Grafikten de görebileceğiniz gibi Litecoin 2019 yılı zirvesini 21 Haziran tarihinde 147 dolar ile gerçekleştirdi. LTC bu değeri en son Mayıs 2018 tarihinde yakalayabilmişti. Bu zaman zarfında gördüğü en dip değer ise 13 Aralık 2018 tarihinde gördüğü 23.20 dolar.

Litecoin fiyat görünümü Litecoin fiyat görünümü pozitife döner mi?

koinmedya_brave

Grafik Litecoin’in son bir buçuk yılda yaptığı fiyat hareketini net bir şekilde gösteriyor. Fiyat bu yıl gerçekleştirdiği yükseliş hareketinin Fibo 78.6 seviyesine kadar geri çekilmiş durumda. Detaylı analiz için daha yakından bakmakta yarar var.

4 saatlik grafik

Litecoin fiyat görünümü

Yukarıdaki 4 saatlik grafik bize fiyatın yükselen üçgen içinde hareket ettiğini gösteriyor. Yükselen üçgen oluşumları yoğunlukla yukarı yönlü kırılım gerçekleştirmesi ile meşhurdur. Bu şüphesiz pozitif bir işaret. Fiyat üçgene girdikten sonra hacim kaybetmeye devam ediyor. Fiyat üçgenden yüksek hacim değeri ile çıkmayı başarırsa grafikte gösterilen 50 ve 100 günlük hareketli ortalama eğrilerine kadar yükselebilir.

1 Saatlik Grafik

Litecoin fiyat görünümü

koinmedya_brave

Saatlik grafik ise bize daralan simetrik üçgen kalıbı çiziyor. Simetrik üçgenlerin yukarı ya da aşağı kırma olasılığı birbirine eş düzeydedir. Yani hakim bir yön çizmez. Ancak MACD indikatörü hafif de olsa yükseliş yönünde işaret veriyor.

Litecoin hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

Etiketler: