BTC : 65882 ₺ ETH : 1645 ₺ XRP : 1.389 ₺ LTC : 318 ₺ USDT : 6.796 ₺ XLM : 0.5477 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Altcoin Haberleri Libra coin Bitcoin tanıtımına katkı sunarak ralliye hizmet edebilir

Libra coin Bitcoin tanıtımına katkı sunarak ralliye hizmet edebilir

Libra coin Bitcoin tanıtımına katkı sunarak ralliye hizmet edebilir
0
huobi_koinmedya

Bugün,  Facebook şirketinin e-ticaret girişimlerini artırması ve ayrıca Bitcoin ve kripto pazarlarına önemli bir dikkat çekmesi beklenen, Facebook’un yeni kripto para projesine dair bir fikir edindik. Şimdi, çok sayıda kripto para analisti, milyarlarca Facebook kullanıcısı ile Libra coin Bitcoin tanıtımına ciddi bir katkı sağlayarak yeni bir rallinin başlayabileceği görüşünde.

Libra coin Bitcoin tanıtımına katkı sağlayabilir

Kripto topluluğu, Facebook’un Libra’ya sağladığı ortaklıkların genişliğini ve büyüklüğü konusunda oldukça şaşkın.  Visa, Mastercard, Uber, PayPal, eBay, Spotify Facebook’un listesindeki başlıca isimlerden sadece birkaçı.

Bitcoin ve altcoinler Uber’de kullanılsa nasıl olurdu?

koinmedya_brave

Kullanıcının Libra’yı nasıl kazanacağıyla ilgili detaylar sisli kalmasına rağmen, Facebook, önce, şirketin iletişim uygulamalarından ikisi olan WhatsApp ve Messenger’dan dağıtılmasını önerdi.

Kullanıcılar, Libra’yı saklayabilecekleri Calibra adlı bir cüzdan indirerek, Bitcoin ve diğer pek çok kripto paraya benzer şekilde işlem yapacak.

Facebook Libra’yı tanıttı- Libra hakkında bilmeniz gerekenler

Nihayetinde Libra, kullanıcıların birçok Facebook e-ticaret kanalından alışveriş yapmalarını sağlayacak ve diğer Facebook dışı platformlarda da kullanılabilecek.

koinmedya_brave

Libra’nın daha piyasaya sürülmeden önce bir çok kullanım durumunun olması,  birçok analistte, Libra’nın Bitcoin için bir boğa olabileceği düşüncesi hakim.

“Libra, Bitcoin’e daha önce hiçbir coin’in kazandırmadığı kadar çok para kazandıracak. 2,6 milyar kişi BTC’yi öğrenmeye, satın almaya ve anlamaya bir adım daha yaklaştı. Teşekkürler Zuck! ”

Twitter’da popüler bir analist olan Luke Martin, son zamanlarda attığı bir tweet’te açıkladı.

 Yeni kullanıcı akını, bir sonraki Boğa koşusu için yeterli yakıtı sağlayacak mı?

Libra’nın çok sayıda kullanıcıyı Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için yönlendirdiğini varsayarsak, bu kullanıcılar bir sonraki büyük boğa koşusunu hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Ralli spekülasyonları: Brian Kelly Bitcoin almanın tam zamanı

Twitter’daki popüler bir kripto para analisti olan Galaxy, geçtiğimiz aylarda tarihsel bir analize dayanarak Bitcoin’in 62.000 $ ‘a yükselebileceğini açıklamıştı. Bu iyimser görünümün kısmen de olsa doğru olduğunu varsayarsak, Libra’ya olan ilgileri nedeniyle piyasaya giren yeni katılımcılar önemli bir finansman akışı sağlayacaktır.

Dünya Libra hakkında daha fazla bilgi edinmeye devam ettikçe ve 2020’deki resmi lansman tarihi yaklaştıkça, Libra ile ilgilenenlerin Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile de ilgilenmeleri muhtemeldir.

Kaynak