BTC : 83450 ₺ ETH : 2859 ₺ XRP : 1.875 ₺ LTC : 359.2 ₺ USDT : 7.617 ₺ XLM : 0.5879 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. LEND ve REN coinden göz kamaştırıcı anlaşma!

LEND ve REN coinden göz kamaştırıcı anlaşma!

LEND ve REN coinden göz kamaştırıcı anlaşma!
0

LEND ve REN artık açık kaynak kripto para cüzdanı MyEtherWallet’in (MEW) ekosistemine entegre oldu. Bu gelişme neden önemli?


LEND ve REN artık MyEtherWallet’e entegre edildi

Açık kaynak kripto para cüzdanı MyEtherWallet (MEW), lider DeFi ödünç platformu Aave (LEND) ve blockchain birlikte çalışabilirlik protokolü Ren’i (REN) kendisinin MEWConnect ekosistemine entegre etti.

DeFi şu an yükselişte ve hiçbir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Belki de geçerli sebepler var. Sektörün en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de esneklik ve farklı chainler arasında birlikte çalışabilirlik.

Burada ihtiyaç duyulan esnekliği sağlayanlardan biri de MEW. MEW, çok sayıda cüzdan arasında entegrasyon sağlıyor. Entegrasyon sağladıkları arasında 10 donanım cüzdanı, 3 mobil bağlantı protokolü, 3 tarayıcı cüzdanı ve 3 yazılım yöntemi var.

koinmedya_brave

İlgili – DeFi YAM sahneye çıktı, ortalık karıştı!

MEW’in bağlantı protokolünün adı MEWconnect. MEWconnect, cüzdanın gelecekteki merkezi olmayan bir ekonomiyi teşvik etme konusundaki kararlılığının bir kanıtı. Ayrıca geliştiricilerin dApp’larını yüz binlerce MEW kullanıcısına sunmasına olanak tanıyor.

MEWconnect kısa sürede kendisinin sektörün önemli bir oyuncusu olarak kullanıcılara kanıtlayabildi.

Aave ve Ren de artık MEW ekosisteminde

Merkezi olmayan bir finansal ekosistem kurmanın başka bir mantıklı adımı olarak MEW birkaç yeni entegrasyon daha gerçekleştirdi. Ekosistemine entegrasyonu sağlayan yeni üyeler lider DeFi ödünç platformu Aave (LEND) ve blockchain birlikte çalışabilirlik protokolü Ren (REN).

MEW kurucusu ve CEO’su Kosala Hemachandra bu yeni gelişme üzerine şunları söyledi: “MEWconnect, Ethereum için bir bağlantı noktası olmaya devam etmemize ve topluluğun geniş ve yaygın olarak erişilebilir merkezi olmayan bir ekosistem hedeflerini desteklememize yardımcı oluyor. Aave ve Ren’in yanı sıra diğer Dapp’leri de entegre ederek kullanıcıların MEW’nin sunduğu gelişmiş yetenekleri deneyimlemelerini sağlamaktan heyecan duyuyoruz.”

İlgili – DeFi çılgınlığı devam ederse ChainLink fiyatı kaça çıkar?

MEW kullanıcılarının çoğunun zaten bildiği gibi (MEW’nin dApp sayfası sayesinde), Aave en popüler ve güvenilir DeFi dApp’larından biridir ve aynı zamanda en büyük borç verme protokollerinden biri.

Benzer şekilde MEW, DeFi alanının geliştirilmesine adanmış kanıtlanmış bir blockchain birlikte çalışabilirlik protokolü olan Ren’i (REN) de entegre etti.

Ren’in MEW ekosistemine entegrasyonu, MEW kullanıcılarının Ethereum DeFi dApp’lerinde Bitcoin, Bitcoin Cash ve Zcash gibi Ethereum dışı varlıklarını kullanmalarına olanak sağlayacağı için özellikle önemli.

Kaynak

Etiketler: