1. Anasayfa
  2. Ekibimiz

Ekibimiz

2013 yılında başladığımız kripto para ile ilgili bilgi ve tecrübemizi aktarmak üzere 2017 yılında faaliyete geçirdiğimiz KoinMedya.com ekibi olarak Türkiye’nin en güncel içerik ve haberileri ile takipçilerine faydalı olma hedefiyle ilerliyoruz. Amacımız Bitcoin, Kripto Para ve Blockchain teknolojisi ile ilgili dünyadaki gelişmeleri en kısa sürede Türkiye’de konu ile ilgili meraklıların bilgisine sunmak.

CORPORATE BODY/KURUMSAL

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Mikail Gökmen (Co-founder)

Yüksel Barha (Co-founder)

Feridun Yılmaz (Co-founder)

Koin Medya

Maltepe – İstanbul /  34840

YAYINCI EKİBİ/PUBLISHING TEAM

Genel Yayın Yönetmeni / Chief Editor

Mikail Gökmenm.gokmen@koinmedya.com

Baş Yazar / Editor in Chief

Yüksel Barha – y.barha@koinmedya.com

Feridun Yılmaz f.yilmaz@koinmedya.com

Yazar / Editor

Süleyman Başarans.basaran@koinmedya.com

Turan Kubus t.kubus@koinmedya.com

Yasin Yaylary.yaylar@koinmedya.com

Fatih Uluf.ulu@koinmedya.com

Nesteren Ünlün.unlu@koinmedya.com

Yunus Emre Aydenizy.eaydeniz@koinmedya.com

Perizat Urfalıp.urfali@koinmedya.com

Hasan Taşh.tas@koinmedya.com

Yasin Erkany.erkan@koinmedya.com

Hasan Çavdarh.cavdar@koinmedya.com

Mehmet Nurim.nuri@koinmedya.com

Ömer Faruk Yavuzo.fyavuz@koinmedya.com

Serdar Yıldızs.yildiz@koinmedya.com

Uğur Niyet – u.niyet@koinmedya.com

TEKNİK EKİP/TECHNİCAL TEAM

Teknik Ekip/ IT Team

Selim Emre Toy – s.emretoy@koinmedya.com

Umut Tan – u.tan@koinmedya.com

 

Tasarım / Design

Onur Yurdusever –onur.yurdusever@broins.com

 

Mali Müşavir / Financial advisor

Tevfik Aytar – tevfik@tevfikaytar.com

 

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Bekir Güler – bekirguler@yahoo.com

ALTYAPI/INFRASTRUTURE

Yazılım / Software

WordPress 4.8

Server/Servis Sağlayıcı

natro ile ilgili görsel sonucu

Domain Sağlayıcı/Domain Provider

www.isimtescil.net

Tema/Theme Supplier

Cactus Themes