BTC : 65843 ₺ ETH : 1640 ₺ XRP : 1.378 ₺ LTC : 319 ₺ USDT : 6.77 ₺ XLM : 0.5437 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Kripto piyasası kan ağlarken Factom rekor üzerine rekor kırıyor

Kripto piyasası kan ağlarken Factom rekor üzerine rekor kırıyor

Kripto piyasası kan ağlarken Factom rekor üzerine rekor kırıyor
0
huobi_koinmedya

Kripto piyasasında işlerin iyi gitmediği herkesin malumu. Ancak böylesine Ayıların ezici şekilde hakim olduğu bir anda Factom rekor üzerine rekor kırarak herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Factom rekor üzerine rekor tazeliyor

Daha bir ay önce 4 dolar seviyesinde olan Factom (FCT) para birimi dün tam %300 artış sergileyerek 16 dolara ulaştı! Hemde piyasanın böylesine kan gölüne döndiği bir zamanda. Artışını bugün de sürdürerek FCT 19,50 dolara yükseldi.

Ancak bu dikey fiyat artışının sonucu olarak fiyat dalgalanması son derece sert hissedilmekte. Çünkü bugün 19,50 dolar seviyelerinden önce 13,50 seviyelerinden de işlem gördü. Fiyat haberin hazırlanış anı itibariyle 16 dolar seviyesinde doji mumları oluşturmakta.

Bu kelimeyi yeni duymuş olabilirsiniz. Doji mumu, fiyat hareketinin başladığı seviye ile her iki yönden de lastik gibi geri çekilmesi demektir. Alttaki grafiğe bakınca Doji mumu daha net anlaşılacaktır.

koinmedya_brave

Bu büyük olasılıkla Ayı piyasasında Factom’un güçlü fiyat hareketinden az da olsa kâr elde etmek isteyen tacirlerin yol açtığı bir durum.

Factom rekor üzerine rekor Kripto piyasası kan ağlarken Factom rekor üzerine rekor kırıyor

Teknik indikatörlere göre fiyatın artışına devam edeceği yönünde. Hem MACD hem de RSI büyük satın alım hacmine işaret ediyor. Bununla birlikte, teknik indikatörlerin arkasında büyük işlem hacminin de mevcut durumu desteklediği görülüyor.

Ancak piyasanın böylesine kan ağladığı bir dönemde eğer Factom gibi büyük dalgalanmalar yaşayan bir para birimine yatrıım yapmadan iki kere düşünmenizi öneririm.

koinmedya_brave

Ayrıca bakınız:

Factom nedir ve geleceği var mı?

Factom durdurulamıyor – Yüzde 38 artışla dikkatleri üzerine çekti

 

 

Etiketler: