BTC : 83530 ₺ ETH : 2901 ₺ XRP : 1.903 ₺ LTC : 365.4 ₺ USDT : 7.61 ₺ XLM : 0.5958 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Kripto Para Piyasalarının Etkili Paralarından Olan Cardano’da (ADA) Yeni Gelişmeler Var. Yeni Paranın Gözdeleri Stellar ve Cardano

Kripto Para Piyasalarının Etkili Paralarından Olan Cardano’da (ADA) Yeni Gelişmeler Var. Yeni Paranın Gözdeleri Stellar ve Cardano

Kripto Para Piyasalarının Etkili Paralarından Olan Cardano’da (ADA) Yeni Gelişmeler Var. Yeni Paranın Gözdeleri Stellar ve Cardano
0

Uzun zamandan beri çok önemli bir haber ve gelişme okumadık ve duymadık Cardano yönetiminden.  Cardano (ADA) haberleri ve gelişmeleri kısaca neler? Şu an ki yükselen trendi destekleyen unsurlar hakkında bilgi verelim okurlarımıza.


 

Kısa Kısa…Cardano (ADA) haberleri ve Önemli Gelişmeler

 

Son 1 hafta, özellikle Altcoin’lerin haftası oldu diyebiliriz. Piyasaya giren paranın aslan payını Ripple almakla birlikte. Yatırımcılar etkili kazançlar elde etti diyebiliriz. Bu Altcoin‘ler için yeni bir boğa rallisi mi derseniz? Şüpheliyim. Zira, Altcoin’lerde ki kayıp, BTC ile kıysalandığında, korkunç bir tablo ortaya çıkıyor. BTC’nin kaybı, % 70-80 oranındayken, altlar için bu kayıp % 500-800 arasında. En üstlerden alınan Token ve Coin’ler için, zararı biraz daha minimize etme soz konusu, kayıplar hala çok yüksek seviyelerde.

koinmedya_brave

Altcoin’lerde özellikle yaşanan bu ralli, sadece çok değer kaybı yaşayan tokenelere olan ilgiden kaynaklanıyor.

Ripple hala yatırımcısından destek alıyor. Çünkü eleştirin merkezinde yer alan Ripple, nihayet XRP için doğru adımlar atmaya başardı. xRapid, XRP yatırımcısını heyecanlandırıyor.

Stellar da, özellikle kripto topluluğunda olumlu bir bekleyiş var. Bu bekleyiş fiyatlanmaya yansımış durumda, fiyat istikrarlı bir şekilde artıyor.

Kripto para analisti ve Kripto fenomeni @altcoinrookie takipçileri ile paylaştığı analizde 0.25 dolar seviyelerini kritik olarak gördüğünü paylaştı.

 

Cardono (ADA) Haberleri

Piyasalar şu an özlenen yeşil görünüme kavuştu. Piyasaya 1 haftada giren 25 milyar dolar, etkisini Altcoin’lerde gösterdi. BTC dominance %51’e düştü. Cardano haftalık görünümde %32 artış gösterdi. 24 saatlik görünümde ise %9 oranında kâr bıraktı yatırımcısına. Eğer bu momentum devam ederse 0.89 dolar olan ADA, kritik eşik olan 0.1 dolar olan psikolojik eşigi kıracaktır.

Cardano Neden Yükseliyor?

Cardano’nun şu andaki yükselişine destekleyen iki kritik haber ve gelişme var.

*Cardano (ADA) haberleri arasında en önemli gelişmelerden biri, OKCoin borsası ADA tokeni XRP, XLM, ZCash ve Ox çiftleri ile ticarete açılacak.

*İkincisi, ise ADA tokenlerinin saklanması için Trezor donanım cüzdanlarının yakında topluluğun kullanımına sokuluyor olması. Reddit’teki paylaşımlara göre Cardano bu uygulamada son aşamaya geldi. Zira güvenilir cüzdanlar yatırımcıların vazgeçilmezidir.

Etiketler: