BTC : 78801 ₺ ETH : 2758 ₺ XRP : 2.196 ₺ LTC : 410.9 ₺ USDT : 6.962 ₺ XLM : 0.7423 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Kraken yöneticisinden çılgın Bitcoin fiyat öngörüsü!

Kraken yöneticisinden çılgın Bitcoin fiyat öngörüsü!

Kraken yöneticisinden çılgın Bitcoin fiyat öngörüsü!
0
huobi_koinmedya

Kraken yöneticisinin Bitcoin fiyat öngörüsüne göre, lider kripto para 1,000,000 dolara ulaşabilir. Neden böyle düşündüğünü de açıklıyor.


Çılgın Bitcoin fiyat öngörüsü: 1,000,000 dolar

Kraken yöneticisi Dan Held, 2013 yılından bu yana kripto para piyasasında. Cointelegraph’a verdiği son röportajda, San Francisco’da eskiden yapılan toplantılara değinerek, Bitcoin (BTC) fiyatının nasıl eninde sonunda 1 milyon dolara ulaşabileceğini açıklıyor.

Bunun dışında bir de Bitcoin’in “çok sıkıcı” bir varlık haline gelebileceğini de belirtiyor. Bir de altcoinlerle denemeler yapmaya son verilmesi gerektiği uyarısında da bulunuyor.

Bitcoin fiyatında yaşanan son fiyat hareketleri için güncel Bitcoin teknik analizi yazımza bakınız!

koinmedya_brave

Bitcoin “çok sıkıcı” olacak

Bitcoin’i ünlü kılan şey onun volatilitesi. Ancak Held’e göre her zaman böyle kalmayacak. Ona göre BTC er ya da geç dijital altına dönüşecek. Tabii bunun olduğunu kabul edersek, bu sefer de Bitcoin piyasa değerinin şimdikinden katbekat artmasını de bekleyebiliriz.

Kraken yöneticisi Dan Held şöyle açıklıyor: “Bitcoin bundan 10 yıllar sonra son aşamalarında çok sıkıcı olacak. Torunlarımızın konuştuğu tek şey Bitcoin olacak. Herkesin Bitcoin’i olacak. Artık sıradanlaşacak. Sıkıcı bir yatırım gibi. Sanki şu anki gibi nakit para sahibi olmak gibi.”

Held’e göre “son aşamalarında” Bitcoin’in piyasa değeri 5 trilyon dolar ile 100 trilyon dolar arasında olacak. Sonuçta da yüksek volatiliteli bir varlıktan “çok sıkıcı” bir para birimine dönüşecek.

Kraken yöneticisinin Bitcoin fiyat öngörüsüne göre, lider kripto para 1,000,000 dolara ulaşabilir.

koinmedya_brave

Held ayrıca Bitcoin’in tahtını kimsenin sarsamayacağını düşünüyor. Ona göre net değeri yükselecek ve üç defa da yüzde 80 düşecek. Yine de mevcut değerinin yüzde 90’ını koruyacak. Ayrıca portföyünü de çeşitlendirmeyi tercih etmeyenlerden. Çünkü ona göre blockchain teknolojisi sadece Bitcoin için yararlı.

Şöyle konuştu: “Satoshi’nin blockchain teknolojisini kurmasının amacı Bitcoin’di. Blockchain teknolojisi berbat. Bu korkunç. Bitcoin’i inşa etmek için o kadar çok ödün veriyor ki, hemen hemen her şey için temelde etkisiz.”

İlgili – Bitcoin grafiğinde fiyatı 20 bin dolara çıkarabilecek fraktal görüldü!

Bu arada altcoinler ile ilgili de görüşlerini paylaşıyor. Vitalik Buterin’in görüşlerinin aksine, altcoinlerin var olması için bir sebep göremediğini belirtiyor. Held’e göre, altcoinler blockchain teknolojisinin Bitcoin dışında işe yarmasını kanıtlamaya çalışan deneylerdir. Tabii ona göre bu deneylere bir son verilmeli.

Kaynak