BTC : 83500 ₺ ETH : 2888 ₺ XRP : 1.902 ₺ LTC : 366.1 ₺ USDT : 7.619 ₺ XLM : 0.5922 ₺
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Türkiye’de Bitcoin Borsalarına Bir Yenisi Daha Eklendi: KoinMarketi.com

Türkiye’de Bitcoin Borsalarına Bir Yenisi Daha Eklendi: KoinMarketi.com

Türkiye’de Bitcoin Borsalarına Bir Yenisi Daha Eklendi: KoinMarketi.com
0

Türkiye’de Bitcoin Borsa’larına Bir Yenisi Daha Eklendi; KoinMarketi.com. Kullanıcıların mevcut platformlarında yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde çözmeyi hedefleyen borsalara yenisi eklendi. Ve daha fazla alt koin ile ticaret imkanı vadeden KoinMarketi faaliyetlerine başladı.

 koinmarketi Türkiye'de Bitcoin Borsalarına Bir Yenisi Daha Eklendi: KoinMarketi.com
 Aktif Bitcoin ve altkoin borsa’larında müşterilerin yaşadıkları problemler ve yeni yatırımcıların işlemlerinin bazen haftalarca sürebiliyor. Bu gibi sorunları daha hızlı bir şekilde çözmek hedefiyle kurulan Koin Marketi faaliyetlerine başladı.

3 ay gibi kısa bir süre içerisinde geliştirilen platformun. Bitcoin’in yanı sıra altcoin’leri de sisteme dahil etmeye başlayacağını duyurması özellikle altcoinlerle ilgilenen yatırımcılarını sevindirdi.

Platformda daha şimdiden Ripple, Ethereum, Litecoin gibi popüler altcoin’lerin ticaretini yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra para çekme ve yatırma alt limiti ise sadece 100 TL. Ayrıca sitenin finansal işlemlerini 7 gün 24 saat sürdürüyor olması rakipleri karşısında avantaj sağlıyor.

koinmedya_brave

Türk lirası ile Bitcoin, Ripple, Litecoin, Ethereum alım, satım ve transfer işlemleri yapabileceğiniz bir platform olarak hizmete giren sitenin. Türkiye’de kurulan ve İstanbul’da hizmet veren bir şirket olması da ayrıca güven sorunu yaşayan müşteriler için rahatlatıcı bir unsur.

İlerleyen günlerde yeni altcoin’ler geliyor

Aktif işlemlerin hızlı çözülmesi hedefiyle hizmet verecek olan ve diğer coin platformlarının açıklarını gidermek için. Türkiye piyasasına giren Koin Marketi, ilerleyen günlerde sisteme ekleyecekleri yeni altcoin’leri de ayrıca üyelerine  mesaj atarak duyuracak.

Sorumluluk reddi: Bu bir tanıtım yazısıdır. KoinMedya.com’un bu sayfadaki ürün veya hizmetle doğrudan. Yada dolaylı bir ilişkisi yoktur. Her kullanıcı, kararları üzerinde tek sorumluluk sahibi olduğunu bilerek hareket etmeli. Ve herhangi bir işlem yapmadan önce mutlaka kendi gerekli inceleme ve araştırmasını yapmalıdır. Bu yazı kesinlikle bir tavsiye niteliği taşımaz.

Etiketler: