BTC : 82219 ₺ ETH : 2883 ₺ XRP : 1.882 ₺ LTC : 366.9 ₺ USDT : 7.578 ₺ XLM : 0.6012 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Keiser’den Bitcoin hash gücü destekli yeni Bitcoin tahmini

Keiser’den Bitcoin hash gücü destekli yeni Bitcoin tahmini

Keiser’den Bitcoin hash gücü destekli yeni Bitcoin tahmini
0

Max Keiser’in yeni Bitcoin tahmini ne kadar? Popüler Bitcoin boğalarından biri olan Max Keiser bu kez de, hash gücü destekli yeni BTC fiyat tahminiyle ortaya çıktı.


İşte Max Keiser’den yeni Bitcoin tahmini!

Ünlü Bitcoin savunucusu, Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesini kıracağını ve yeni bir ATH kaydedeceğini iddia ediyor.

En başından beri sıkı bir Bitcoin destekçisi olarak bilinen TV sunucusu Max Keizer bu kez de, yeni Bitcoin tahmini ile gündeme geldi.

Hash gücü verilerini baz alarak yaptığı bu yeni tahminde Keiser, piyasa kapitalizasyonu bakımından birinci kripto para olan Bitcoin’in, 28.000 dolara ulaşacağını iddia etti. BTC’nin hash gücünün, saniyede 90 exahasha doğru yavaş yavaş ilerlediğini ve Oyun Teorisine göre fiyatın, hash gücünündeki artışla aynı doğrultuda artmaya devam edeceğini belirtti.

koinmedya_brave

Keiser bugün, Twitter üzerinden hash gücü verilerini dikkate alarak yeni Bitcoin tahmini yaptı. Bugün attığı tweetde, Bitcoin hash gücünün 90 kentilyona yaklaşmakta olduğunu ve protokolün sabit kodlu Oyun Teorisine göre fiyatın, hash gücünü takip ettiğini söyledi. Ayrıca bu yeni BTC tahmini doğrultusunda Bitcoin için 28.000$’lık fiyat öngördüğünü açıkladı.

Bitcoin fiyatının geçtiğimiz hafta 10.000$’lık psikolojik sınırın altına düştüğü ve uzun bir süredir yükselişe geçemediği göz önüne alındığında, yukarıda belirtilen rakam ütopik görünebilir. Ancak BTC’nin 2019’da %200′ün üzerinde artış kaydettiği de unutulmamalı.

(Yazımız yayına hazırlanırken Bitcoin, 172,41 milyar dolarlık piyasa değeri ile 9.626 dolardan işlem görüyor. )

Bu arada, Twitter’da PlanB olarak bilinen kripto analisti, karamsar yatırımcılara bir kez daha, Bitcoin halving (blok ödülünün yarıya indirilmesi) etkinliğinin sekiz ay içinde gerçekleşeceğini hatırlattı.

Analist, stok akış oranı (SF)’nı kullandığı grafiğe göre Bitcoin’in, halvingden sonra 55 bin doları aşacağını tahmin ediyor.

Analist ayrıca, daha önceki halvinglerdeki BTC fiyatları arasında benzerlik olduğunu ortaya koyarak, Mayıs 2020’den çok daha önce fiyatların yükselmeye başlayacağını iddia ediyor.

Bitcoin hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

Total
0