BTC : 62900 ₺ ETH : 1607 ₺ XRP : 1.32 ₺ LTC : 289.5 ₺ USDT : 6.917 ₺ XLM : 0.655 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinRipple haberleri
  3. Kasım ayındaki Ripple Swell Konferansından ne beklenmeli?

Kasım ayındaki Ripple Swell Konferansından ne beklenmeli?

Kasım ayındaki Ripple Swell Konferansından ne beklenmeli?
0
huobi_koinmedya

Kripto para piyasasının parlayan yıldızı Ripple, önümüzdeki günlerde geleneksel hale Swell konferansına ev sahipliği yapacak. Ripple Swell Konferansından önceki senelerde olduğu gibi bu sene de umutlu.


Ripple Swell konferansından ne bekliyor?

Önceki yıllarda söz konusu Swell Etkinliğinin olduğu haftalarda Ripple inanılmaz bir yükseliş hareketi başlatıyordu. Hatırlayacağınız üzere 2017 yılında XRP tokeni %115’lik bir artış gösterirken, geçen sen Ripple %220 oranında değer kazanmıştı.

Birçok yatırımcı 7-9 Kasım 2019 tarihleri arasında Singapur’da yapılacak olan Ripple Swell konferansından bu sene de çok umutlu. Finans dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getiren bu etkinlik ile birlikte XRP fiyatlarında yukarı doğru bir yükselişin olması bekleniyor.

Ripple, bu sene de Swell konferansında bütün dünyanın yakından tanıdığı politikacıları, kripto para uzmanlarını, teknoloji ve bankacılık alanında nam salmış şahsiyetleri bir çatı altında buluşturacak. Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak olan ünlü simalardan birisi Hindistan Merkez Bankası eski başkanı ve baş ekonomist Kamal Quadir.

koinmedya_brave

Şu anda Uluslararası Para Fonu’nun (IMF) araştırma direktörlüğünü yürüten Quadir ile birlikte Hindistan Dışişleri Bakanlığı Singapur Büyükelçisi Chan Heng Chee de Swell konferansında konuşma yapacak.

Ripple büyüyor, XRP yerinde sayıyor!

Ripple ağı özellikle bu ay içerisinde önemli anlaşmalar yapmıştı. Bank of Amerika ile para transferleri konusunda büyük oranda anlaşma sağladı ve deneme testlerine çoktan başlandı. Ayrıca bankacılık teknolojisi şirketi Finanstra’dan Ripple ürünlerini müşterilerine sunma garantisi aldı. (ilgili yazı: Ripple ağı genişliyor, XRP yerinde sayıyor, Neden?)

Kendi ağında gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki büyük gelişmelere rağmen Ripple bu olumlu tabloyu bir türlü XRP fiyatına yansıtamıyor. Günlerdir 0,30 dolar direncini kırmak ile meşgul olan XRP tokeni, Swell Konferansı ile pump yapacağına dair beklentileri de yavaş yavaş kaybetmeye başladı. (bknz:Swell’in pump beklentisi gittikçe sönüyor)

Ripple şu anda tüm zamanlarda çıktığı en yüksek seviyenin %90 altında bulunuyor. Ripple ağını sürekli geliştirirken XRP tokenini ihmal etmekle suçlanan yetkililer, yine de Ripple Swell konferansından büyük bir beklenti içinde bulunuyor.

koinmedya_brave

Buna rağmen, bir haftadan daha az sürecek olan Swell Konferansı XRP fiyatlarında bir miktar artışa sebep olabilir. Bakalım Ripple için tarih tekerrür edecek mi?

Kaynak

Etiketler: