BTC : 63790 ₺ ETH : 1646 ₺ XRP : 1.375 ₺ LTC : 305.8 ₺ USDT : 6.903 ₺ XLM : 0.6345 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Kadena mainnet lansmanı yapıldı-Sırada KDA token satışı var

Kadena mainnet lansmanı yapıldı-Sırada KDA token satışı var

Kadena mainnet lansmanı yapıldı-Sırada KDA token satışı var
0
huobi_koinmedya

Bugün Kadena mainnet lansmanı yapıldı. Uzun süredir üzerinde çalışılan token nihayet hayatına başladı


Hızlı bakış
  • Blockchain projesi Kadena bugün mainnetinin lansmanını duyurdu.
  • Ayrıca 5 Kasım tarihinden itibaren CoinList’de iki token satışı yapacak.
  • Firma iki satıştan toplamda 20 milyon dolar kazanmayı hedefliyor.

Blockchain şirketi Kadena, mainnet lansmanı duyurusunu yaptı. Lansman tarihi bugün, yani 4 Kasım 2019 Pazartesi. Ayrıca 5 Kasım tarihinden itibaren başlayacak iki token satışı da duyuruldu.

Brooklyn bazlı şirket, geçen yıldan beri yüksek performanslı bir proof-of-work blockchain üzerinde çalışıyor. Şimdi de blockchain kamu madenciliğine açılmış oldu. Artık madenciler faaliyetleri ile networkun yerel tokeni Kadena (KDA) kazanabilirler.

Firma KDA’nın çoğunluğunun madencilik yoluyla dağıtılacağını söylese de, CoinList’den iki token satışı da yürütülecek. Ve bu satış, mainnetin lansmanından kısa bir süre sonra gerçekleştirilecek. Firma bu satışlarla yaklaşık 20 milyon dolar kar elde etmeyi amaçlıyor.

koinmedya_brave

ABD dışı satış, uluslararası yatırımcı için her bir token başına 1 dolar olarak belirlenirken diğer satış ABD yatırımcısını da kapsayacak şekilde herkese açık olacak ve yıl sonuna kadar sabit olarak 0.50 dolardan gerçekleşecek. Geçen hafta duyurulduğuna göre ABD yatırımcısını hariç tutan token satışı CoinList’in yeni borsası üzerinden ticarete açılacak.

Bakınız:https://koinmedya.com/2019/11/02/muhtemel-coinbase-coini-kadena-kda-nedir/

JP Morgan Chase ve SEC için çalışmış olan Kadena CEO’su Will Martino şunları söyledi:

“Bu yükselişin kilidi, çeşitli regülatörlerin kılavuzluğu temelinde ve mümkün olduğunca uyumlu bir şekilde lansmanı gerçekleştirebilmemizde saklıdır.”

Kadena mainnet lansmanı için iki yıldır hazırlanıyor

2017 ve 2018’de Kadena SAFT (Similar Agreement for Future Tokens) yapısı vasıtasıyla iki fonlama turu gerçekleştirmişti. SAFT, token teslimini gelecek bir tarihte teslim etme sözü veren bir yatırım anlaşması. Şirketin açıklamasına göre bu iki turdan 15 milyon doların üzerinde kazanç elde edildi.

koinmedya_brave

Bakınız:Yine yeni yeniden Bitcoin hırsızlığı-Bittrex hakim karşısında

Kadena’nın blockchain networku yani Chainweb, network hızını ve maliyetin düşüklüğünü korurken saniyede 10,000’e ulaşabilen yüksek işlem hızı hedefliyor. Chainweb’in protokolü aynı anda birkaç blockchain networkunu biribirine bağlayarak işlem volümlerini aralarında paylaştırıyor.

Kaynak

Etiketler: