BTC : 63349 ₺ ETH : 1572 ₺ XRP : 1.214 ₺ LTC : 285.4 ₺ USDT : 6.878 ₺ XLM : 0.4757 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Justin Sun sahte takipçi satın almakla suçlanıyor

Justin Sun sahte takipçi satın almakla suçlanıyor

Justin Sun sahte takipçi satın almakla suçlanıyor
0
huobi_koinmedya

Analist Josh Rager bu sefer Justin Sun’ın takipçi sayısını analiz ediyor. Rager’a göre Justin Sun sahte twitter takipçisi satın alıyor.


Justin Sun sahte popülerlik peşinde

Kripto para piyasalarının ergen CEO’su unvanını almış olan Justin Sun hakkında kripto para analisti Josh Rager, Sun’ı utandıracak bir iddia ileri sürüyor. Bu iddiaya göre Justin Sun sahte takipçi satın almakla suçlanıyor ve takipçi sayısını suni olarak arttırıyor.

Lütfen Bkz: Justin Sun’dan TRX ve BTT için iddialı çıkış 

Justin Sun gerek Warren Buffett buluşmasını duyuruş biçimiyle gerek Tron ve BitTorrent’i pazarlama taktiği ile dikkat çekmiş ve bazı çevrelerce Justin Sun’ın tutumu eleştirilmişti. Bu şişirilmiş twitter takipçisi olayı eğer doğruysa Justin Sun vukuatlarına bir yenisini daha eklemiş oluyor.

koinmedya_brave

Justin Sun ‘ın piyasa nezdinde inandırıcılığını ve saygınlığını bu gibi olaylarla yitirmesi Tron ve BTT projelerini de olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle Justin Sun bu iki kripto para projesinin reklam yüzü olmaktan ziyade daha önemli konularla uğraşması, Tron ve BTT’nin salahiyeti için daha iyi olacaktır. Aksi takdirde sosyal medya, Justin Sun’a acımasız yüzünü gösterebilir.

Lütfen Bkz: Tron ve Warren Buffett buluşması hala gerçekleşebilir mi?

Josh Rager, Justin Sun ‘ın sahte takipçi meselesini baya ciddiye almış ve istatistiksel analiz bile yapmış. Justin Sun’ın halihazırda 1,7 milyon takipçisi var. Rager’in hazırladığı tabloda Justin Sun takibini bırakan kişi sayısı düşüldükten sonra elde edilen net değer, her gün düzenli biçimde  ortalama 5.000 bin artıyor. Buradan hareketle Rager, Justin Sun günlük 5000 kullanıcı satın alıyor iddiasında bulunuyor. Aşağıda Rager’ın hazırladığı tabloyu görüyoruz.

Justin Sun sahte Justin Sun sahte takipçi satın almakla suçlanıyor

koinmedya_brave

Ancak şunu da belirtelim ki Rager, Tron ve BTT’yi güçlü proje olarak görüyor ve Justin Sun’ın kişiliğini ayrı değerlendiriyor.

Kaynak

Etiketler: