fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Just JST nedir geleceği nasıl? Just JST coin fiyat haber yorum beklentiler

Just JST nedir geleceği nasıl? Just JST coin fiyat haber yorum beklentiler

Just JST nedir geleceği nasıl? Just JST coin fiyat haber yorum beklentiler
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Just JST coin merkezsiz finance DeFi ekosisteminde Tron Blockchaini üzerinde kurulu stablecoin protokolüdür.

Just JST nedir?

Just JST coin , TRON blockchaini üzerinde inşa edilmiş bir akıllı sözleşme temelli stablecoin protokolüdür.

Just platformu 2020 Ağustos ayında piyasaya giriş yaptı. Ancak JST coin, Mayıs 2020’den beri piyasada.

Just iki farklı coin ekosistemine sahip, USDJ ve JST coin. USDJ, çoklu teminatlı bir stablecoin ve değeri ABD dolarına sabitlenmiş durumda. JST coin ise JUST platformunun yerel tokeni.

JUST JST coin geleceği nasıl?

JUST JST coin ile Just platformu üzerinde, faiz geri ödemeleri, platformun yönetim mekanizması giderleri ve kullanıcı işlem ücretleri gibi alanlarda kullanılıyor. 

Bu durum JST coin için talep yaratan bir unsur. JST coin, 9,9 milyar JST arzına sahip ve bunlardan 7,3 milyarı hali hazırda piyasaya sürülmüş durumda.

JUST ekosistemi JUST Vakfı tarafından kontrol ediliyor. Proje websitesine göre, önemli yatırım banka yöneticilerinden danışmanlık hizmetleri alınıyor. Yine kendi sitelerine göre, eski IBM çalışanı Terance F. ve bir kısım blockchain mühendisi ve geliştiricisi platformun kurucuları arasında yer alıyor.

JUST ile Tron arasında da organik bir ilişki var. JUST’ın kuruluşunu TRON patronu Justin Sun yaptı. Just’ın Tron’dan teknik ve finansal destek aldığı açık.

JUST JST coin fiyatı nedir?

Canlı JUST JST coin fiyarı: $ 0.039081
just jst coin
JST/USD Kaynak:Coinmerkatcap

JUST JST fiyatı yazı anında, 0,06791 dolar. JST 0,2082 dolarlık ATH zirvesinden %67,23 oranında düşük durumda. JST coin, 498 milyon dolarlık market cap değeri ile coinmarketcap listesinde 146. sırada yer alıyor.

 

İlgili: Huobi’de listelenen JUST (JST) token 15 dakikada 55% yükseldi

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: