BTC : 81801 ₺ ETH : 2742 ₺ XRP : 1.825 ₺ LTC : 348.7 ₺ USDT : 7.655 ₺ XLM : 0.56 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Just Game duyurusunun ardından Tron pump’ı kısa sürdü

Just Game duyurusunun ardından Tron pump’ı kısa sürdü

Just Game duyurusunun ardından Tron pump’ı kısa sürdü
0

Justin Sun günler öncesinden Just Game uygulamasının reklamını yaptı. Bu reklam etkisi ile bugün başlayan Tron pump’ı kısa sürdü. Tron neredeyse başladığı seviyeye geri döndü.


Tron pump’ı kısa sürdü

Just Game isimli dapps’ın etkisi ile kısa süreliğine bir pump yaşayan Tron fiyatları, tekrardan eski haline döndü.

Justin Sun, Tron’un Just Game isimli bir şans oyunu uygulamasının reklamını günler öncesinden yapmaya başladı. Konuyla alakalı tweet üstüne tweet attı ve canlı yayın bile yaptı.

Lütfen Bkz: Tron ve Disney arasında patent sorunu

koinmedya_brave

Justin Sun, bu oyunun etkisi ile Tron’un toplam piyasaya değerinin 1 milyar doların üstüne tekrardan çıkacağını umut ediyordu. Nitekim beklediği de oldu ancak Tron fiyatları 1,6 direncine takılarak tekrardan 1,4 cent seviyesine geriledi.

Aşağıdaki grafikte 4 saatlik ortalama Tron fiyatları veriliyor. Fiyatlardaki değişimden Tron pump’ı kısa sürdüğü gözleniyor.

Just Game Just Game duyurusunun ardından Tron pump’ı kısa sürdü

Tron yazının kaleme alındığı saatte 1,43 cent’ten işlem görüyor. Tron’un toplam piyasa değeri ise 954 milyon dolar. Tron pump’ı sayesinde bir ara Tezos’ı tahtından ederek 10’uncu sıraya kadar çıktı. Ancak dump devam ederse 11’incilik sırasını Stellar’a kaptırabilir ve 12’inci sıraya gerileyebilir.

Lütfen Bkz: Justin Sun yeni bir hype mı yapıyor? Yoksa ciddi mi?

Fiyatlardaki bu hızlı değişim artık Justin Sun tarafından yapılan reklamların etkisinin kısa süreli devam ettiğini gösteriyor. Justin Sun, bu konuda bazı eleştirmenler tarafından hype (abartılı reklam) yapmakla suçlanıyor.

Kaynak

Etiketler: