BTC : 63392 ₺ ETH : 1573 ₺ XRP : 1.211 ₺ LTC : 285.5 ₺ USDT : 6.873 ₺ XLM : 0.4799 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte Justin Sun’ın HODL ettiği 2 coin

İşte Justin Sun’ın HODL ettiği 2 coin

İşte Justin Sun’ın HODL ettiği 2 coin
0
huobi_koinmedya

Justin Sun, HODL ettiği 2 coinin hangileri olduğunu açıkladı. Bu iki kripto para da sürpriz oldu.


Justin Sun’ın HODL ettiği 2 coin

Justin Sun, TRON blockchain kurucusu ve aynı zamanda CEO’su. Yakın bir zamanda CNN’den Julia Chatterley’e röportaj verdi. Sun, uzun vadeli kripto paralara inanan birisi olduğunu belirtti. Ayrıca Bitcoin konusunda oldukça boğa olduğunu da belirtti. Diğer kripto paralardan önemli ölçüde sahip oldukları var. Bunlar arasında HODL ettiği 2 coin ise şöyle: Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP).

Justin Sun fiat para tutmuyor

Tabii Tron’un kurucusu ve CEO’su olmasından dolayı birçokları sadece TRX’e ilgi gösterdiğini düşünebilir. TRX, TRON ağının yerel kripto para birimi. Ancak Sun, yıllardır çok çeşitlendirilmiş bir portföye sahip olduğunu açıklıyor. Tron CEO’su, 2013’te tüm varlığını kripto paralara çevirdiğini de aktarıyor. Sadece günlük harcamalar sırasında paraya ihtiyacı olduğunda kripto paraları fiat paraya çevirdiğini de ifade ediyor.

İlgili – Tron’u öven Çin, Justin Sun’ın hesabını kapattı

koinmedya_brave

Röportaj sırasında Julia Chatterley, hangi kripto yatırımları olduğunu da sordu. Sun ise “çok miktarda” XRP ve ETH’si olduğunu söyledi. Ayrıca diğer kripto paralara yatırımı da olduğunu belirtti. Çünkü kripto endüstrisine inancı tam.

Sun şöyle diyor: “Uzun vadeli kriptoya inanıyorum. Bundan dolayı tüm kripto varlıkların başarılı olmasını istiyorum. Bundan dolayı çok sayıda farklı kripto paraya sahibim.”

Bitcoin 2025 itibariyle 100,000 doları geçecek

Bir kripto para uzmanı ve taraftarı ile röportaj yapıp da ona piyasanın fiyat durumu ile ilgili soru sormadan geçmek olmaz. Chatterley de Sun’a Bitcoin’in fiyatı ve uzun vadede tahmininin ne olduğunu sordu. Tahminini açıklayan Tron CEO’su Sun ise önümüzdeki beş yıl içinde BTC fiyatının 100,000 doları geçeceğinden emin olduğunu belirtti.

İlgili – Tron Ethereum katiliyse, DeFi uygulamaları nerede?

koinmedya_brave

Şöyle diyor: “Ben kesinlikle inanıyorum ki 2025’te Bitcoin 100,000 doları geçecek. Hatta 2025’ten önce de bu fiyatı yakalayabilir.” Sun ayrıca Tron, Ethereum ve XRP gibi diğer başlıca altcoinlerin de boğa piyasası yaşayacağını belirtiyor. Yani HODL ettiği 2 coin için de boğa bir görüşe sahip.

Kaynak