BTC : 84459 ₺ ETH : 2928 ₺ XRP : 1.917 ₺ LTC : 370.1 ₺ USDT : 7.614 ₺ XLM : 0.595 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.

ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.

ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.
0
ICON ekibi, dün yaptığı açıklamda, modil walleti ( ICON, ICONex), Android telefonlar için kullanıma sunduğunu duyurdu. Uygulama Google Play’dan indirebilirsiniz. ICON (İCX) ekibi İOS walletin ise hazırladığını duyurdu.

 

 

Kısaca ICON nedir?

 

ICON projesi, kurumların kendi verilerini zahmetsiz ve özel olarak paylaşabileceği merkeziyetsiz bir uygulama platformu sunmaya odaklanmış. ICON, ana ağa bağlanan, bağımsız yan zincirler oluşturulmasına izin veriyor. Icon’nun hedefindeki sektörler, hastaneler ve sigorta şirketleri. Hassas kişisel bilgileri, tamamen kendi oluşturdukları kurallar dahilinde bir yerden diğer tarafa aktarmaya odaklanan bir platform.

koinmedya_brave

ICON 2017 yılını projenin mimarisini oluşturmakla geçirdi. Ekip 2018’de verimli bir 1. çeyrek geçirdi, 1.0 mainnet’i yayına aldı. Çoklu kripto para cüzdanı ICONex ise yapım aşamasındaydı dün itibariyle android telefonlar için yayına alındı. Uygulalama sadece Android telefonlar için kullanılabiliyor. Kısa sürede İOS içinde hazırlanacağını duyurdu. Android için ICONex’in mobil versiyonu artık resmen açık. ICONex’in Android sürümünü Google Play’den indirebilirsiniz.

Wallet ile ICX ve ETH’nizi, krom uzatma cüzdanında yaptığınız gibi saklayabilir ve yönetebilirsiniz. ICONex’in mobil versiyonu, cep telefonunuz olduğu sürece, nerede ve ne zaman olursa olsun cüzdanınıza erişmenizi kolaylaştıracaktır. Herhangi bir yanlışlığa neden olmamak için kullanım klavuzunu da sizler için yayınlıyoruz. ICONex cüzdan için uyumlu paralar: ICX, ETH (ETH tabanlı) ERC20 token)
Hizmetler: depolama, transfer, cüzdan yedekleme, parmak izi kullanarak ekran kilidi gibi hizmetler sunuyor.

ICON yeni bir kaç borsadam işlem görmeye başladı. 2018 yılının 2. ve 3. çeyreğinde ise 4 alana odaklandı. Bankacılık, sigorta, sağlık, çeşitli sektörler için özelleştirilmiş uygulamalar.

Ortaklar ve Ortaklıklar

 

PANTERA

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.

Pantera Capital, girişim, teknoloji, kripto para ve kripto varlıkları ile ilgili projelere odaklanmış bir yatırım firmasıdır.

Kenetic Capital

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.

2014 yılından bu yana online ve offline blockchain projelerine yatırım yapan Hong Kong merkezli hedge fonu. Yenilikçi blockchain iş modellerinin büyümesine sermaye sağlıyor.

Token-as-a-Service

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.

Blockchain ekosisteminin gelişimine aktif olarak katkıda bulunan bir fon

Coinsilium

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.

Blockchain teknolojisi ve fintech işletmelerinin geliştiricilerine tohum sermayesi sağlıyor. Coinsilium, akıllı sözleşme ve token alanında endüstri liderleri ile ortaklıklar yürütüyor.

CM Crypto Capital

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.CMCC, Hong Kong ve Toronto’daki yatırımları ile  önde gelen blok zinciri odaklı yatırım fonlarından biri.

 

MIND FUND

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.Girişimden, İlk Halka Arza kadar, gelişiminin her aşamasında girişimcilere destek ve yatırım sağlayan girişim sermaye fonu

 

hashed

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.Güney Koreli blockchain endüstri profesyonelleri ağı; mühendisler, yatırımcılar, avukatlar ve iş geliştiricilerinin bulunduğu bir ağdır.

 

CRYPTO BAZAR

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.CryptoBazar, Rusçanın konuşulduğu ülkelerdeki en büyük blockchain fonlardan biridir (üst düzey blockchain geliştiricilerine sahip medya ağı olan,  ICO’lara yatırım yapan girişim  fonu)

MME

ICON İCX Yatırımcıları ICON İCX Yatırımcıları Mobil ICONex Walleti İndiribilir.İsviçrede yasallık ve vergi konularında profesyonel iş danışmanı olan bir şirketi. İsviçre’deki yabancı işletmelerin giriş ve büyümeyisini destekliyor. MME’deki danışmanlar, uluslararası yatırımcılara çözümler sunan  konusunda uzman olan bir kuruluş.

Etiketler: