1. Anasayfa
  2. Kripto Para Piyasası
  3. ICON (ICX) teknik analiz ve fiyat tahmini

ICON (ICX) teknik analiz ve fiyat tahmini

ICON (ICX) teknik analiz ve fiyat tahmini
0

31 Mart tarihli fırsat yazımızda ilk sırayı Güney Kore merkezli bir proje olan ICON yer alıyor. ICX/BTC paritesi satın alım sinyali veriyor.


ICX/BTC paritesi yükseliş sinyali veriyor

ICX/BTC paritesi ICON (ICX) teknik analiz ve fiyat tahmini

4 saatlik grafikte paritenin ICX lehine geliştiğini görüyoruz. Fiyat yükseliş çizgisini kendine destek ederek sürekli yükselmekte. Yükseliş trendi içerisinde birbiri ardına OBO formasyonu oluşturduğunu görüyoruz. Fiyat haberin hazırlandığı an itibariyle 836 satoshi, Uygun alım bölgesi 800-850 satoshi aralığı. Hedef bölgesi 1,100 satoshi.

koinmedya_brave

Bakınız: Analiz: Cardano (ADA) ve ICON (ICX) yükseliş vadediyor

RSI skalada 63 seviyesini işaret ediyor ve yükseliş ivmesini sürdürüyor. MACD indikatörü sıfır seviyesinin üstüne geçerek pozitif alanda yükselişini sürdürüyor.

ICX/BTC paritesi ICON (ICX) teknik analiz ve fiyat tahmini

Bir günlük grafik bize varlığın geleceği ile ilgili daha net bilgi veriyor. Varlık dip noktasını 530 satoshi’de görmüş. O seviyeden itibaren yükseliş trendine girerek bugünkü değeri 835 satoshi’ye ulaşmış durumda. Günlük grafikte MACD’inin ucunun kıvrıldığını gözlemliyoruz. Bu, fiyatın artışını sürdüreceğini gösteriyor.

Bakınız: ICON ilk 10 kripto para arasına girebilir mi?

RSI göstergesine dikkatinizi çekmek istiyorum. Gösterge, fiyatlar artarken pozitif uyumsuzluk sergiliyor. Buradan ICX fiyatının yükselişini devam ederken RSI göstergesinin düşmesi bir tuzak olabilir. Bu yüzden sadece RSI’ya bakıp satış emri girmeyin, yoksa malınızı kaptırırsınız.

Özetle:

Satın al: 800-850

Sat: 1,150

stop loss: 780

NOT: YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR, BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. İŞLEMLERİNİZİ KENDİ KARARINIZ NETİCESİNDE AÇINIZ.

 

Total
0