BTC : 64500 ₺ ETH : 1605 ₺ XRP : 1.374 ₺ LTC : 312.5 ₺ USDT : 6.751 ₺ XLM : 0.5371 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Huobi Türkiye’den bayram hediyesi: 100 dolarlık puan kartı

Huobi Türkiye’den bayram hediyesi: 100 dolarlık puan kartı

Huobi Türkiye’den bayram hediyesi: 100 dolarlık puan kartı
0
huobi_koinmedya

Kimlik doğrulama adımlarını tamamlamış olan tüm Huobi Türkiye kullanıcılarına hediye edilecek 100 dolar değerindeki puan kartı, Huobi platformu üzerinde Mayıs ayı sonuna kadar yapılacak işlemlerin komisyon ödemelerinde kullanılabilecek. 


Huobi Türkiye’den bayram hediyesi

Dünyanın önde gelen dijital varlık alım satım platformu Huobi, Ramazan Bayramını kullanıcılarına özel, avantajlı bir kampanyayla karşılıyor. Kampanya kapsamında kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan Huobi kullanıcılarına, Huobi platformu üzerindeki alım satım işlemlerinin komisyon ödemelerinde kullanılabilecek 100 dolar değerinde puan kartı hediye ediliyor.

Bayram hediyesi kampanyasına katılmak isteyen eski ya da yeni Huobi kullanıcılarının 23 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00’a kadar kimlik doğrulama adımlarını tamamlamaları yeterli oluyor. 24 Mayıs Pazar sabahı hesaplara tanımlanacak olan puan kartı mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak ve Huobi platformunda yapılacak işlemlerin komisyon ödemelerinde kullanılabilecek.

Huobi Türkiye olarak, kullanıcılarıyla ilk kez bayramlaşacak olmaktan heyecan duyduklarını belirten Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş, kampanya hakkında şunları söyledi: “Ülkemizde her geçen gün büyüyen bir topluluğumuza bir bayram hediyesi vermek istedik. Önümüzdeki dönemde de kullanıcılarımıza avantajlı sürprizler sunmaya devam edeceğiz.”

koinmedya_brave

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için: https://huobiglobal.zendesk.com/hc/tr/articles/900001006263

Huobi Group hakkında

Kurulduğu 2013 yılından beri düzenli ve sağlam adımlarla büyüyen Huobi Group’un merkezi Singapur’dadır. Japonya, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık ve Hong Kong’un da aralarında bulunduğu birçok ülke ve bölgede yerel ofisleri bulunan Huobi Group, 2019 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Toplam alım satım hacmi 2 trilyon Amerikan Doları’nı aşan şirket, 130 ülkedeki milyonlarca kullanıcıya güvenli, profesyonel ve kaliteli dijital varlık alım satım hizmeti sunmaktadır. www.huobi.com/tr-tr/

 

 

koinmedya_brave