BTC : 82726 ₺ ETH : 2933 ₺ XRP : 1.916 ₺ LTC : 368.9 ₺ USDT : 7.558 ₺ XLM : 0.6049 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Hotmail Kurucusu, Warren Buffet ve Jamie Damon’nun Kuyruğuna Takıldı.

Hotmail Kurucusu, Warren Buffet ve Jamie Damon’nun Kuyruğuna Takıldı.

Hotmail Kurucusu, Warren Buffet ve Jamie Damon’nun Kuyruğuna Takıldı.
0
Hotmail kurucusu, Warren Buffet ve Jamie Damon’nun kuyruğuna takıldı. Bitcoin, 9 yıl önce tasarlandığı günden beri sürekli tartışılıyor. Kripto paranın bir tür dolandırıcılık olduğunu söyleyen Warren Buffet ve Jamie Damon gibi popüler otoritelerin açıklamları kripto para piyasalarında dalgalanmaya neden oluyor.

Hotmail Kurucusu, Warren Buffet ve Jamie Damon’nun Kuyruğuna Takıldı.

Hotmail kurucusu, Warren Buffet ve Jamie Damon’nun kuyruğuna takıldı. Bitcoin, 9 yıl önce tasarlandığı günden beri sürekli tartışılıyor. Kripto paranın bir tür dolandırıcılık olduğunu söyleyen Warren Buffet ve Jamie Damon gibi popüler otoritelerin açıklamları kripto para piyasalarında dalgalanmaya neden oluyor. Şimdilerde bu kervana Hotmail’in kurucusu Sabeer Bhatia’da katılmışa benziyor.

Hotmail kurucusu Bahtia, kripto paraların dolandırıcılık üzerine kurgulandığını ve iş modelinin buna göre tasarlandığını Arabian Business ile yaptığı röportajda söyledi. Bahtia Hotmail.com’u Microsoft’a 90 milyon dolara satmıştı. O’na göre kripto paranın dotcom balonu ile benzerlikler gösteriyor.

Hotmail kurucusu Bahtia, IOTA gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu dsöyledi. Bahtia‘nın en çok eleştirdiği para IOTA oldu. Ve gerçek olamayacak kadar iyi bir proje olduğunu söyledi. Ancak IOTA fiyatını tamamen spekülatif olarak görüyor.

IOTA, kripto para piyasasında 9. sırada yer alıyor. 2017’nin sonunda bütün kripto paralarda olduğu gibi çok yüksek seviyelere ulaşmıştı. Ancak son zamanlarda ciddi değer kayıpları yaşadı, neredeyse %60 oranında kayıplar gördü. IOTA‘nın dev şirketlerle anlaşma yaptığını ancak (Volkswagen ve Bosch gibi) kripto paranın tamamen spekülatif olduğunu söyledi.

koinmedya_brave

Bahtia açıklamasında:

Internet-of-Things’e (Al) dayanan IOTA adlı bir proje var. Ama kimseye tek bir cihaz bile satmamışlar. Bütün fikir şu: ‘Gelecekte, bir IoT cihazı başka bir IoT cihazıyla konuşabiliyor ve aralarındaki her hangi bir finansal işlemi blockchaini kullanarak halledebiliyor.” Fikir bu. Ve hiçbir zaman uygulanılmasa da, fikir 15 milyar dolara erişebiliyor, Gerçekten mi? Bu değerler tamamen spekülatiftir.

Bahtia:

Son 10-15 yılın en başarılı şirketleri ağ şirketleri oldu. Facebook, WhatsApp, Instagram ve Uber gibi. Görünüşe göre, kripto paralar, kendi ağlarını büyütmeye çalışıyorlar ve insanlar ağları büyütmek için tokenler satın alıyor Ama ağları gerçekten ne iş yapıyor? Değer yaratmanın, asıl sorusu kaçırılıyor. Hangi sorunu çözüyor?

 


AİRDROP ZAMANI

https://twitter.com/koinmedya_/status/1006994525460533248