1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Holochain (Hot) coin fiyat tahmini geleceği ve beklentiler 2022-2025

Holochain (Hot) coin fiyat tahmini geleceği ve beklentiler 2022-2025

Holochain (Hot) coin fiyat tahmini geleceği ve beklentiler 2022-2025
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Holo (Hot) coin için kripto analiz firmalarının yaptığı tahminlere göre kısa,orta ve uzun vadeli fiyat tahminlerine ve teknik verilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Holo (Hot) coin fiyat tahmini geleceği ve beklentiler 2022-2025

Holochain , finansal olmayan ve içsel olan bir kredi aracıdır. Cihaz sahibinin, uygulamalarını başarıyla kullanabilmeleri için barındırma alanını birkaç kişiyle paylaşmasına olanak tanır. Holochain’in hayati bir avantajı, ağa bağlı her cihazın kendi başlarına çalışmasına izin veren kişisel ve güvenli bir kayıt almasıdır.

İlgili: Holo (HOT) nedir? Geleceği nasıl?

Bu kayıt ayrıca her cihazın ağa bağlı diğer herhangi bir cihazla iletişim kurmasını sağlar. Bu nedenle verileri paylaşabilirler ve faaliyetlerinde merkezi olmayan bir konumda olabilirler.

Holochain teknolojisi farklı alanlarda kullanılabilir. Bu da platformun önemli bir özelliği olarak dikkat çekiyor. Sosyal medya platformlarında ve ayrıca ortak uygulamalarda da çalışan Holo dikkatleri üzerine çekiyor.

Holochain

Holochain, Mart-Nisan 2018 arasında gerçekleşen ICO süreci üzerinden piyasaya çıktı. Bu kampanya sayesinde 20 milyon doların üzerinde para toplandı ve bu nedenle oldukça başarılı olarak değerlendirildi. Coinmarketcap verilerine göre HOT, yazım anında en değerli 81. Kripto para ve338 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. HOT coine yatırım yapmak isteyen okuyucularımızın yararlanması için HOT’a ilişkin kripto analiz firmalarının kısa, orta ve uzun vadeli tahminlerini derlerdik.

Holo (HOT) coin fiyat tahmini

holochain Holochain (Hot) coin fiyat tahmini geleceği ve beklentiler 2022-2025

 

Arzın sabit olması fiyat artışını teşvik etme eğiliminde olduğundan, Holo’in değerinin artmaya devam etmesi bekleniyor. Ancak yatırım yapmadan önce yapacağınız projenin vadettiklerine dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: