BTC : 80937 ₺ ETH : 1.756 ₺ XRP : 44.6 ₺ LTC : 7.619 ₺ USDT : 340 ₺ XLM : 0.2296 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Heyecanlandıran Reddit kripto para gelişmesi

Heyecanlandıran Reddit kripto para gelişmesi

Heyecanlandıran Reddit kripto para gelişmesi
0

Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Reddit kripto para test uygulamalarına başladı. Reddit, birçok sosyal medya uygulamalarının önene geçerek kripto para çıkarma konusunda somut bir adım attı.


Reddit kripto parası için pilot uygulamalara başladı

Facebook ve Telegram gibi sosyal medya araçları 2 yılı aşkın süredir kendi kripto paralarını çıkarmaya çalışıyor. Bu uygulamalar hala kripto para çıkarma konusunda teorik çalışmaları yürütürken Reddit eyleme geçti bile. Reddit iki kripto parası için pilot uygulamalara başladı.

Reddit Facebook kadar olmasa da geniş bir takipçi sayısına sahip. Reddit’in 430 milyon kullanıcısı var. Reddit kullanıcılarının %64’ü 18-24 yaş aralığında ve %69’u ise erkek.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

koinmedya_brave

Genel anlamda bu demografik yapıya sahip kullanıcıların kripto para ilgisinin de yüksek olduğu biliniyor. Bu nedenle Reddit kripto parası hızlı biçimde talep görebilir ve yaygınlaşabilir.

Moon ve Bricks adı verilen tokenların pilot uygulamalarının 2020’nın yaz ayları boyunca devam edeceği düşünülüyor.

Bu tokenlar Ethereum blockchain ağı üzerinden piyasaya sürülecek.

Lütfen Bkz: Haftanın önemli Ethereum haberleri: Ethereum tahminleri ve Ethereum haber sayfası

Reddit üyeleri topladıkları puanları Moon ve Bricks’e çevirebilecek. Moons ve Bricks’ler ise kolayca fiat paralara dönüştürülebilecek.

Bu kripto paralar Ethereum Wallet ile uyumlu dizayn ediliyor. Bu nedenle Reddit kullanıcıları bu kripto paralar üzerinden kolaylıkla para transferi de gerçekleştirebilecek.

Kaynak

Etiketler: