fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Güncel Zilliqa fiyat tahmini, uzmanların gelecek öngörüleri

Güncel Zilliqa fiyat tahmini, uzmanların gelecek öngörüleri

Güncel Zilliqa fiyat tahmini, uzmanların gelecek öngörüleri
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Zilliqa halka açık bir blockchain ağı ve yerel Zilling token (ZIL) isimli bir kripto paraya sahip. ZIL tokenler temel olarak akıllı sözleşmeleri gerçekleştirmek ve fon transferleri için kullanılıyor. Zilliqa her zaman yaptığı güncellemeler ile kendisini güçlü tutmasını bilen bir ağ.


Uzmanların Zilliqa fiyat tahmini

Zilliqa bir kripto para ve birçoklarının ilgisini çekiyor. Buradan yola çıkarak farklı site ve uzmanların ZIL token fiyat tahminlerine bakalım. Kıyaslama yapabilmeniz için bu yazı hazırlanırken Zilliqa (ZIL) fiyatının CoinMarketCap’te 0.0215 dolardan işlem yaptığını söyleyelim. Kripto paranın piyasa değeri ise 219,635,958 dolar.

Güncel Zilliqa fiyat tahmini 2020 - 2025. Farklı uzman ve kripto para fiyat tahmini sitelerinin Zilliqa token (ZIL) fiyatı ile ilgili gelecek öngörüleri.

İlgili – Güncel Zilliqa coin rehberi: ZIL coin nedir? Sharding teknolojisinin 1 numaralı kripto parası

1 – Bein In Crypto

“Bein In Crypto” bir kripto para fiyat tahmini sitesi ve ayrıntılı kripto tahminleri yayımlıyor. Bu siteye göre ZIL fiyatı beş yıl içinde 0.19 dolara ulaşabilir.

Zilliqa 1 dolara ulaşabilir mi?

Bein In Crypto’nun Zilliqa fiyat tahminine göre, ZIL fiyatı beş yıl içinde 0.19 dolara ulaşabilir. Yakın bir zamanda 1 doları görme ihtimali ise düşük.

2 – Trading Beasts

Trading Beast de bir Zilliqa fiyat tahmini yaparken, 2020’de tokenin fiyatının 1.15 dolara ulaşabileceğini kaydediyor. 2022 yılı için ise 5 dolara ulaşacağı belirtiliyor.

3 – Wallet Investor

Yukarıdaki boğa tahminden sonra Wallet Investor bir ayı tahmin yapmayı tercih etmiş. Bu siteye göre ZIL düşüş yaparak 0.00373 dolara gidebilir.

4 – Coinswitch’in 2020 Zilliqa (ZIL) fiyat tahmini

Zilliqa topluluğu, kendi geliştirme dilinin (Smart Contract Intermediate-Level Language – Scilla) ilk versiyonunu çıkarmayı düşünüyor. Scilla’nın temel amacı akıllı sözleşmelerin güvenliğini geliştirmek. Benimsenmesi çok kullanışlı ve basit bir geliştirme dili. Ayrıca 2020’de bir Zilliqa token swap de planlanıyor. Birkaç borsa da bunu destekleyecek. Bu gelişmeler Zilliqa fiyatını yeni zirvelere götürebilir. Bundan dolayı Zilliqa 2020 yılı sonunda 0.361 dolara ulaşabilir. Tabii bu çok iyimser bir fiyat tahmini değil. Yine de planlanan geliştirmeler ZIL fiyatını bu fiyatın çok üzerine taşıyabilir.

İlgili – Zilliqa blockchain firması Elliptic ile güçlerini birleştirdi

Zilliqa en yüksek ne kadar olur?

Trading Beast Zilliqa fiyatının 2020’de 1.15 dolara ulaşabileceğini kaydetmişti. 2022 yılı için ise en yüksek 5 dolar tahmini yapıyor. Ancak şimdilik 2020 tahmininin 2020 sonu itibariyle tutmadığını görüyoruz.

2025 için Zilliqa fiyat tahmini

Beş yıl zarfında her şey olabilir. Ancak piyasa trendleri ve kripto paranın misyon ve vizyonu, bu token için büyük umutlar getiriyor. ZIL ayrıca önümüzdeki dönemlerde en iyi performans gösteren kripto paralardan biri olabilir. Çünkü yüksek yatırım oranına sahip.

CoinSwitch Zilliqa fiyat tahminine göre ZIL token 2025 yılında 1.338 dolara kadar çıkabilir. Bu kripto paranın benimsenmesi de muhtemelen daha fazla artacak. 2025 yılında ise artık yedi yıllık güçlü bir projeye dönüşebilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.