fbpx
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Güncel WazirX coin rehberi: WRX coin nedir? yorum-haber ve fiyat tahmini

Güncel WazirX coin rehberi: WRX coin nedir? yorum-haber ve fiyat tahmini

Güncel WazirX coin rehberi: WRX coin nedir? yorum-haber ve fiyat tahmini
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

WRX coin, Hindistan merkezli bir kripto para borsası ve kısa süre önce de Binance tarafından satın alınan WazirX borsasının kripto parasıdır. Kripto para WazirX borsası ve onun WRX coini ile ilgili incelemeye geçelim.


 WRX coin rehberi

WazirX, 8 Mart 2018’de kurulan bir Hindistan kripto para borsası. Borsa Nischal Schetty, Sameer Mhatre ve Siddharth Menon isimli girişimciler tarafından yönetiliyor.

WazirX, 21 Nisan 2019 tarihinde bir e-posta üzerinden yaptığı duyuruda, borsanın Binance tarafından satın alındığını bildirmişti. Bu, bir Hint kripto borsasının uluslararası trade platformu tarafından satın alınmasının ilk örneği. Bununla WazirX borsasının kullanıcıları ile kripto dünyası arasında bulunan ulusal sınırlar da kalkmış oluyor.

Hindistan’da çok sayıda kripto borsası var. Birkaç örnek verecek olursak Unocoin ve ZebPay gibi borsaların isimlerini sayabiliriz. Bunların çoğu sadece BTC işlemleri sunuyor. Çok daha farklı kripto paralar için işlemler sağlayan Hint borsalar ise sadece WazirX ve ZebPay.

Güncel WazirX \ WRX coin rehberi: WazirX coin yorum - haber ve fiyat tahmini

WazirX platformları

WazirX, 27 Mart 2019 tarihinde gönderdiği bir e-postada, artık dünya genelinden yatırımcılara açık olduğunu duyurmuştu. Aynı duyuruda, üye olup işlemlere başlayanlara “100+ WRX Coin” (101+ WRX derken üst limit kesin olarak belirtilmiyor) verileceği de bildirilmişti.

Bu arada WazirX hem masaüstü versiyon hem de mobil uygulama üzerinden traderlere işlem yapma imkanı sağlıyor. WazirX uygulamasını Windows ve MacOS için de indirebilirsiniz. Yani borsa kullanıcısına işlem yapmak istediği platforma göre uygulama seçeneği sağlıyor.

İlgili – Hindistan kripto yasağı kalktıktan sonra %63 pump yapan coin hangisi?

WazirX coin nedir?

wazirx-coin-wrx-coin-nedir

WRX, WazirX borsasının çıkardığı bir kripto para. WRX, 1 milyar adet arz limitine sahip ve zamanla üretilerek bu sınıra ulaşacak. Kripto para kullanım alanı genişledikçe değeri ve likiditesinin de önemli ölçüde artması beklenebilir.

WRX coin şu an WazirX borsasına üye olmada ve referans ödül programı çerçevesinde veriliyor.

WRX neden bedava veriliyor?

Borsa bu soruya şöyle devam cevap veriyor: “Güveninizi kazanmanın ilk adımı, sizi WazirX’i geliştirme sürecine katmaktan geçiyor. Erken katılmanız ve WazirX başarısının bir parçası olduğunuz için sizi ödüllendirmek istiyoruz. Sağladığınız yardım için güçlü bir kullanıcı topluluğu oluşturmayı ve kullanıcı topluluğumuzu buna göre ödüllendirmeyi amaçlıyoruz. Bu aynı zamanda zenginliği biriktirmek yerine paylaşmak için kripto ve blok zinciri ahlakına sadık kalmamıza yardımcı oluyor.”

İlgili – WazirX Coin ilk arzını Binance borsası üzerinden gerçekleştirecek

WazirX, bir ICO düzenlemek yerine WRX coinleri borsa kullanıcıları ve katılımcılara ödül olarak ve çeşitli programlar aracılığı ile sunma yolunu seçti. Yani WRX coinin ilk sahipleri de kendi topluluğu oluyor.

Daha sonra WRX coin elde etmek isteyenler ise WazirX coin madenciliği ya da işlemlerine katılarak bu kripto parayı elde edebilir. İşlemler ve madencilik üzerinden günlük 10,000 WRX kazanılabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: