BTC : 82903 ₺ ETH : 2850 ₺ XRP : 1.88 ₺ LTC : 358.1 ₺ USDT : 7.644 ₺ XLM : 0.5836 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Güncel BNB teknik analizi, BNB/USD fiyatı ve canlı fiyat grafiği

Güncel BNB teknik analizi, BNB/USD fiyatı ve canlı fiyat grafiği

Güncel BNB teknik analizi, BNB/USD fiyatı ve canlı fiyat grafiği
0

Güncel Binance coin (BNB) teknik analizi, BNB Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği! Lider kripto para borsası Binance’in tokenı ile ilgili son verilere ve güncel grafiğine bakalım.


Güncel Binance coin (BNB) teknik analizi, BNB fiyat grafiği ve BNB/USD paritesi!

27 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin BNB bir mücadele alanını 15,72 dolar ile 15,40 dolar arasındaki seviyenin üzerinde kalmak için veriyor.

Böyle bir mücadele alanı boğalar için desteğin tutulacağı noktasında bir emin olamam durumunu ortaya koyuyor. Boğalar bu yüzden hamle yapmakta acele etmiyor.

Binance-coin-(BNB)-teknik-analizi-koinmedya-com-

koinmedya_brave

20 günlük EMA seviyesine baktığımızda ise 16,36 dolar seviyesinden aşağıya doğru bir düşüşün söz konusu olduğunu görüyoruz.

RSI’ya bakıldığında ise ayıların üstün bir konuma geldiğini düşündüren 40 seviyesinin altına inmiş durumda. Fiyat eğer destek noktasının altına inerse bu durumda 15 dolar ardında 13,65 dolar seviyelerinin gelmesi kaçınılmaz.

Bu durum meydana gelmez ise BNB eğer mevcut seviyelerinden yükselişe geçer ve hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa 18,1377 dolar seviyelerine doğru bir hareketin meydana gelmesi bekleniyor. Tabi böylesi bir hareketin kasvetli olacağını şimdiden belirtelim.

25 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin BNB’nin fiyat analizine baktığımızda koinin hareketli ortalamalardan bir geri dönüş yaşadığını görüyoruz.

Ayılar fiyatı 15,72-15,40 dolar destek bölgesinin altına indirmeye çalışıyor. Eğer ayılar bu noktada başarıya ulaşırlar ise altcoinin kısa vadede zayıflaması söz konusu.

Binance-coin-(BNB)-teknik-analizi-koinmedya-com-

Fiyat 15,95-15-40 dolar aralığında olduğu için gelecek olan satışlarla kripto para birimi dünyasının sekizinci sırada yer alan koini olan BNB’nin 13,65 dolar seviyesindeki kritik desteğe doğru geri çekilmesi bekleniyor.

Yavaş bir şekilde aşağı doğru inen 16,50 dolar seviyesindeki EMA ile RSI’nın 50 seviyesinin üzerine çıkamaması ayılar için müthiş bir avantaj sağlıyor.

Ayıların bu fırsatı değerlendirememesi durumunda BNB / USD kuru destek noktasını bir kez daha geri çekecek gibi duruyor.

Yazının yazıldığı sırada Binance Coin 15,85 dolar seviyesinden işlem görüyor.

22 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin’in destek seviyelerine bakıldığında yeniden 15,72 dolar ile 18,13 dolar arasındaki seviyelerinin destek seviyesi olduğunu görüyoruz.

Bir destek seviyesinin yeniden test edilmesi demek fiyatın zayıflama eğilimine işaret eder. Negatif bölgede yer alan 20 günlük EMA sevieysi olan 16,70 dolarlık seviye ile RSI, ayıların boğalara göre üstün olduğu anlamına geliyor.

Binance-coin-(BNB)-teknik-analizi-koinmedya-com-

Kripto para dünyasında sekizince sırada yer alan BNB eğer 15,72-15,40 dolar desteğinin altına düşerse fiyatın 13,65 dolar seviyesine gerilemesi söz konusu olabilir.

Tersi bir durumda, eğer BNB / USD kuru hareketli ortalamların üzerine çıkarsa 18,13 dolar seviyesine doğru bir ralli muhtemel. Bu direnci kırılması durumunda da fiyatın 22 dolar seviyesine gelmesi bekleniyor.

Yazının yazıldığı sırada BNB 16,24 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

19 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin fiyatında bu hafta önemli hareketler yaşandı diyebiliriz. Boğalar Binance Coin’i 18 dolar seviyesine taşımak için bir harekete geçmeden önce BNB fiyatının 15 dolar seviyesine kadar düştüğünü görüyoruz.

Binance Coin 18 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşılaştı. Ancak satıcılar fiyatı aşağı doğru taşımada mücadele ederken fiyat 16 dolar seviyesinin altına düşmedi.

Şu anda, BNB / USD kurunun MA çaprazının altında 16.05 $ ve 16.03 $ ile 17.09 $ seviyesinde işlem gördüğüne şahit oluyoruz.

Fiyatlar, yukarı yönlü ilk büyük engeli sağlayan 20 günlük EMA’nın altına da düşme eğiliminde.

Hareketli ortalamaların dibindeki büyük destek bir sıçramaya yardımcı olacak. Bu nedenle boğaların mevcut düşüş trendini geçersiz kılması durumunda dipte yer alan seviyelere talebin daha fazla olacağını söyleyebiliriz.

Binance-coin-(BNB)-teknik-analizi-koinmedya-com-

RSI şu anda negatif. Bu durum, 15 Haziran’da hafta başında fiyatın 15.72 $’lık en düşük seviyeye gerilediğini gösteriyor.

13 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin’de 11 Haziran’da hareketli ortalama desteği kırılmaya başladı. BNB uzun bir süreden sonra 15,93 dolara düştü.

Bu seviyeler boğalar için bulunmaz bir nimet oldu. Boğalar bu düşüşü satın.

Şu anda BNB fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkmak için mücadeleye sahne oluyor.

Binance-coin-(BNB)-teknik-analizi-koinmedya-com-

Eğer boğalar bu noktada başarılı olursa kripto para dünyasının sekizinci sırada yer alan koini BNB’yi 18,137 dolar seviyesinin üzerine çıkarmaya çalışacaklar.

Boğalar bu mücadeleyi verirken momentumun da yükselme ihtimali bulunuyor. Sıradaki bir rallide fiyatın 21,50 ile 24 dolar arasında yükselmesi de söz konusu

Eğer boğalar başarısız olur ayılar sazı ellerine alırsa BNB’nin 15,72 doların altına düşme ihtimali de bulunuyor.

11 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Bugün boğaların Binance Coin’i 18,13 dolar seviyesinde yer alan direnç seviyesinin üzerine çıkarmaya çalıştıklarına şahit oluyoruz. Bu yüzden boğaların yaptığı hamle fiyatın harektli ortalamaların altına düşmesine izin vermediğini görüyoruz.

CoinMarketCap’te sekizinci sırada yer alan BNB için boğaların yeni bir hamle yapması bekleniyor. Boğalar başarılı olursa Binance Coin’de momentumun yükselme ihtimali bulunuyor. Bu yükseliş gerçekleşirse ilk hedef 21,50 dolar, sonraki seviye ise 24 dolar.

 

Binance coin (bnb) teknik analizi

Böyle bir yükselişin gerçekleşmemesi durumunda BNB/USD kurunun hareketli ortalamaların altına düşmesi ve böylece ayıların yeniden bir hareket gerçekleştirmesi söz konusu.

Bu durum gerçekleşirse ayılar kuru 15,50 dolar seviyesine ve sonrasında ise 13,65 dolar seviyesine taşımaya çalışacaklar.

08 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin’in yukarı doğru hareketi 18 $ genel direnç karşısında ciddi bir çekişme ile karşı karşıya. Ayılar 18 dolar seviyesinde sert direnç sağlıyor.

Son zamanlarda alıcıların fiyatı direnç seviyesinin üzerine itme girişimi, kripto para birimi 16.50 dolara düştüğü için püskürtüldü. Fiyat direncin altına düştüğü için bu durum hemen düzeltildi.

Aynı piyasa durumu Nisan ayında da gerçekleşti, ancak alıcılar yukarı yönlü düzeltmeye hazırdı. BNB yukarı yönlü hareket için olasılıklar bulunuyor. Şu anda, BNB 17.50 $ ve direnç seviyesinin altında işlem görüyor. 18 $ ‘ın üzerinde bir kırılma, fiyatı 20 $’ ın üzerine çıkaracak ve ivme 22 $ ‘dan başka bir direce devam edecek.

Fiyat çubukları, kriptonun yükseldiğini gösteren 12 günlük ve 26 günlük EMA’ların dikkatlice üzerinde yer alıyor.

Fiyat çubuklarının EMA’ların altında olduğu durumlarda, fiyatların aşağı yönlü hareketi beklenmektedir. BNB günlük stokastik göstergenin % 50’sinin üzerindedir, ancak bantlar yatay olarak düzdür. Bu, piyasanın konsolide olduğunu göstermektedir.

Binance coin (BNB) teknik analizi

Anahtar Direnç Bölgeleri: 24 $, 26 $, 28 $

Anahtar Destek Bölgeleri: 12 $, 8 $, 4 $

Binance Coin (BNB) için bir sonraki hamlede ne var?

29 Nisan’dan bu yana, alıcılar 18 dolarlık genel direnç seviyesinin üzerine çıkmaya çalışıyorlar. Şu anda, kripto para, direncin altında yanlamasına hareket ediyor. Direnç üzerindeki fiyatı yükseltmek için 17.50 $’ın üzerine doğru güçlü bir sıçrama yeterlidir. Aynı zamanda, alıcılar yukarı yönlü hareketi sürdüreceklerdir.

04 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance coin’in teknik analizine baktığımızda son dört gündür 18 dolar seviyesinin bir direnç seviyesi olarak davrandığını görüyoruz. Bu durum olumlu bir işaret. Zira boğaların hedefe ulaşmak için çabalarından vazgeçmediği anlamına geliyor.

18 dolar direncinin kırılma olasılığı mümkün. Her iki hareketli ortalama da dereceli bir şekilde yükseliyor.

binance coin teknik analizi

RSI 50 seviyesinin üzerinde yer alıyor. Bu seviye aynı zamanda boğaların ayılar karşısında küçük bir avantajı olduğunu gösteriyor.

Fiyatın 18 doların üzerine çıkması durumunda yatırımcılara satın alma fırsatı sunabilecek yeni bir yükseliş trendinin başlaması bekleniyor.

18 dolar seviyesinin üzerinde 21 dolara doğru bir rallinin gerçekleşmesi bekleniyor.

Ancak, BNB / USD kuru 18 doların üzerine çıkamazsa, ayılar 15.80 dolar ın altına fiyatı düşürmeye çalışacak. Başarılı olurlarsa, kur 14 dolara ve ardından 13.65 dolara düşebilir.

01 Haziran – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin (BNB) çok sağlam bir direnç ile karşılaştığı 18 dolar seviyesindeki genel dirence ulaşmış durumda. Ancak, boğaların BNB fiyatını direncin üzerine çıkarması durumunda 21 dolara doğru bir rallinin olması bekleniyor.

Binance coin teknik analiz

Her iki hareketli ortalama da yükselmeye başladı ve göreceli güç endeksi pozitif bölgede vulunuyor. Bu da boğaların ayılara karşı üstün olduğu anlamına geliyor.

Binance Coin mevcut seviyelerden düşse bile, eğilim çizgisinde destek bulması muhtemel. Trend çizgisinden sıçramak, boğaların düşüşleri agresif bir şekilde satın aldığını akla getireceği için 18 doların üzerinde bir kırılma olasılığı artacaktır.

Ayılar trend çizgisinin altına fiyatı düşürdüğünde bu yükseliş görünümü geçersiz hale gelecek.. Bu desteğin altında 15.7218 $’a ve ardından 14 $’a fiyatın düşmesi bekleniyor.

Boğalar, 30 Nisan’dan bu yana ayılar tarafından yenilgiye uğratılmasığı için14 $ seviyesini agresif bir şekilde savunacak gibi görünüyor.

Binance coin teknik analiz

Boğalar fiyatı 18 dolarlık genel direncin üzerine çıkardı, ancak bu seviyeyi kırmayı başaramadılar. Bu, ayıların mücadeleyi sürdürmekten vazgeçmek istemediklerini gösteriyor.

Ayılar BNB / USD kurunu 20 basit hareketli ortalamanın altına indirirse, kısa vadeli momentum zayıflayacak.

Öte yandan, parite mevcut seviyelerden sekerse, boğalar fiyatı 18 doların  üzerine çıkarmak için başka bir girişimde bulunacak. Yatırımcılar 50-SMA’nın altında bir stop-loss ile 18.1377 $ ‘ın üzerinde bir kapanışı satın alabilirler. Fiyat kuzeye doğru ilerledikçe kaybı durdurma seviyeleri daha yüksek seviyelerde tutulabilir.

28 Mayıs – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin (BNB) düşüş trendi çizgisinden yükselmeye çalışıyor. Bununla birlikte, kademeli yükseliş hızı, boğaların mevcut seviyelerde agresif bir şekilde satın alma aciliyetinin olmadığını gösteriyor.

Her iki hareketli ortalama da düzdür ve RSI orta noktanın hemen üzerinde yer alıyor.

Bu durum hedefe bağlı eylemin birkaç gün daha devam edeceğini gösteriyor

Binance coin teknik analiz

Boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarabilirse, CoinMarketCap’in 8. sıradaki kripto varlığı 18.1377 dolara yükselebilir.

Bu fiyat seviyesi dikkat edilmesi gereken önemli bir seviyedir.

Boğalar fiyatı 18.1377 $’ın üzerine çıkarabilirse, momentumun yükselme ihtimali bulunuyor. Artan ilk hedef21.50 $  seviyesi olacak.

Tersine, BNB / USD kuru düşüş trendi çizgisinden veya 18.1377 $’dan aşağıya inerse, aralığa bağlı eylemin birkaç gün daha devam etmesi muhtemel.

Yeni bir düşüş trendi 13.65 $’ın altına doğru bir düşüşü başlatacak gibi duruyor.

25 Mayıs – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin (BNB), son birkaç gündür 50 günlük SMA’yı (16 dolar) elinde tutuyor. Bu, dikkat edilmesi gereken kritik destek haline geldi. Fiyat bu destekten geri dönerse, boğalar düşüş trendi çizgisini ölçeklemek için başka bir girişimde bulunacaktır.

Binance coin teknik analiz

Başarılı olursa, 18.1377 dolar sevieysine bir ralli olasıdır. Bu direncin kırılması, yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor. Yukarı tarafta izlenecek bir sonraki seviye 21.50 dolar. Bu nedenle, bu bir satın alma fırsatı sunabilir.

Bununla birlikte, CoinMarketCap’in 8. sıradaki kripto varlığı mevcut seviyelerden veya düşüş trendi çizgisinden düşüp 50 günlük SMA’nın altına düşerse, 14.9586 dolara ve altında 13.65 dolar a düşebilir. Bu seviyenin altındaki bir kırılma yeni bir düşüş trendinin başladığını gösterir.

21 Mayıs – Binance coin (BNB) teknik analizi

Binance Coin (BNB) 20 Mayıs’ta düşüş trendi çizgisinin üzerine çıktı, ancak boğalar düşüşe karşı mücadaleye devam etmeye çalışıyor. Bu durum daha yüksek seviyelerde talep eksikliğini göstermekte.

 

Binance coin (BNB) teknik analizi Güncel BNB teknik analizi, BNB/USD fiyatı ve canlı fiyat grafiği

Ayılar, 20 günlük EMA’nın (16.36 dolar) altına doğru BNB’yi düşürebilirse, 50 günlük SMA seviyesi olan 15.71 dolara doğru bir düşüş mümkün olacak.

Tersine, BNB / USD kuru mevcut seviyelerden dönerse, 18.1377 dolara doğru bir rallinin yaşanma ihtimali bulunuyor.

Bu seviyenin üzerinde, paritenin ivme kazanması ve 21.50 dolara kadar tırmanması muhtemel.

Bu nedenle, risk almayı seven yatırımcılara bu durum bir satın alma fırsatı sunabilir.

18 Mayıs – Binance coin teknik analizi

Binance Coin, piyasanın mevcut durgun trendinin yükseliş yaşayan koinlerinden biri oldu. Binance coin teknik analizie baktığımızda yüksek volatilite ile, değerinin bu hafta 16,50dolara yakın olduğu görülüyor. Bununla birlikte, son yedi gün boyunca değerini 16 doların üzerinde tuttu.

Binance coin fiyat tahmini

Binance coin günün başında 16.42 $ ‘da tutuluyordu ve ilk 1 saat 40 dakika içinde 16.25 $’ ı korumak için % 1.09 oranında yükseldi.

Binance coin teknik analizi

BNB coinin 20 günlük MA değeri şu anda 16,38 dolar, 50 günlük MA ise 15,36 dolar. Mevcut fiyat, her iki ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Binance Coin’in yaklaşan fiyat artışına işaret ediyor. Bizim tahminimize göre, kripto para için bir sonraki durma noktası 17.62 dolarlık seviyede direnç gösterebilir. BNB koinin zor zamanlarda daha önce dayanıklılığını kanıtladığı ve bu kez de trendin devam edeceği unutulmamalıdır.

Binance CoinDirenç ve Destek Seviyeleri
1. Direnç Seviyesi17.49 $
2. Direnç Seviyesi18.62 $
3. Direnç Seviyesi18.81 $
1. Destek Seviyesi14.17 $
2. Direnç Seviyesi13.98 $
3. Direnç Seviyesi13.85 $

14 Mayıs – Binance coin teknik analizi

Dünyanın en büyük kripto borsalarından bir olan Binance’in tokenı Binance coin Bitcoin’in fiyatındaki düşüşten etkilenmişti. BNB yukarı doğru gidiyordu, token 24 saat içinde % 3’ün üzerinde bir artışla yukarıda belirtilen piyasa düşüşünden önce belirlenen fiyat seviyelerine yaklaştı. Mevcut hareket Binance Coin’in Nisan ve Mayıs aylarında istikrarlı konsolidasyonun devamı gibi görünüyor.

BNB piyasasındaki volatilitenin Bollinger Bantlarının geniş ağzı ile altı çizildi. Ayrıca MACD grafikleri, MACD hattının sinyal hattının üzerine ve üstüne doğru yükseldiğini ve pazarda önemli bir ilerleme olacağını gösterdi.

Binance coin teknik analizi

10 Mayıs’ta Binance Coin’deki (BNB) keskin düşüş, long pozisyonlarda stop-loss’ların tetiklenmesine neden oldu. Boğalar, 10 ve 11 Mayıs’ta kritik desteği 13,65 dolar seviyesinden agresif bir şekilde savundular.

Şu anda, boğalar 20 günlük EMA’da yani 16,21 dolar seviyesinde sert bir dirençle karşı karşıya. BNB / USD kuru bu seviyeden düşerse, aralığın sınırları muhtemelen 16.30 dolar – 13.65 dolar şeklinde olacak.

Ancak boğalar kuru 20 günlük EMA ve düşüş trendi çizgisinin üzerinde itebilirse, 18.1377 dolara bir ralli söz konusu olacak.

Boğalar kuru bu direncin üzerinde iterse yeni bir yükseliş eğilimi başlayacak gibi görünüyor.

08 Mayıs – Binance coin teknik analizi

Tüm kripto pazarındaki son düşüşlerin ardından, Binance Coin dünden beri yaklaşık % 3 değer kazandı. Son zamanlarda, BNB piyasada düşüş düzeltmesi gösteren bir dizi düşük yüksekler yaratıyor. Binance Coin şu anda ABD Doları karşısında 17.07 $ fiyatla satılıyor.

7 günlük düşüşe tanık olduktan sonra, en çok işlem gören 8. kripto para birimi günlük desteği 16 dolara sabitledi. Bu desteğin desteklenememesi durumunda düşüş yönlü düzeltmesinin devam etmesi muhtemel. Bununla birlikte, BNB sağlam bir zemin bulduktan sonra fiyatın güçlü bir şekilde geri dönmesi bekleniyor.

Binance coin teknik analizi

Daha büyük resme bakıldığında, Binance Coin 4 saatlik zaman diliminde yükseliş yönlü bir hareket gösteriyor.

Binance Coin 17.2 $’dan direnç ticareti yapıyor. Direncin aşılması durumunda, dikkat edilmesi gereken kritik direnç 18.7 $ seviyesi. BNB bu direnci ortadan kaldırmayı başardığında fiyatın önemli ölçüde artması bekleniyor.

02 Mayıs – Binance coin fiyat analizi

BNB / USD piyasası hala bir dizi düşük seviyeyi koruyor.  Ayılar, bir talep çizgisini 12 dolardan açabilir. 18 dolarlık BNB / USD fiyat değeri, uzun vadeli yatırımcılar için iyi bir yatırım noktası olabilir.

Binance Coin (BNB) fiyat analizi

  • Ana arz bölgeleri: 24 $, 28 $, 32 $.
  • Başlıca talep bölgeleri: 12 $, 8 $, 4 $.

BNB, 29 Nisan ve 1 Mayıs ticaret günleri arasında yüksek bir çizgiye doğru zayıf bir şekilde hareket ederek 20 $’a taşındı. Özellikle, BNB / USD ticaret sinyallerinin çok sıkıcı olması ve belirsiz ticaret görünümü yaratması gerekiyor.

Mevcut alım satım döngüsünde not edilmesi gereken bir şey varsa o da boğaların bazı arz bölgelerine fiyatı taşımak için çok fazla aktif olmayacaklarıdır.  Bununla birlikte, piyasanın aşağı tarafında, ayılar bir talep çizgisini 12 dolar seviyesine çekebilir.

Binance Coin (BNB) teknik göstergeleri okuma

Binance coin teknik analizi
Binance coin teknik analizi

14 günlük SMA işlem göstergesi 50 günlük SMA trend çizgisinin üzerinde yer alıyor.

Piyasa değerleri, daha küçük SMA ile birlikte sıkıca geziniyor. Bu, BNB / USD piyasa operasyonlarında henüz fiyat hareketlerinin sürmekte olduğunu gösteriyor.

Stokastik Osilatörler 80 ve 60 aralığında bir konsolidasyon tarzında hareket ediyorlar. Bu nedenle, bu, emir verme konusunda bir süre uzak durmayı gerektirir.

Sonuç

BNB / USD ticaret operasyonlarında tanık olduğu belirsiz bir piyasa ticareti durumunda, bir ticaret pozisyonu uygulamaktan uzak durmanız şiddetle tavsiye edilir.

Aksine, uzun vadeli yatırımcılar yaklaşık 18 $ değerine katılmayı düşünebilirler.

Yatırımcıların bir ticaret kararı belirlemeden önce aktif fiyat hareketi arayışı içinde olmaları gerekir.

29 Nisan Binance coin teknik analizi

Binance coin teknik analizi bize BNB’nin fiyat eğiliminin önemli ölçüde iyileştiğini gösteriyor. Kripto para, Mart ayında bir fiyat düşüşüyle karşılaştı ve 52 haftanın en düşük seviyesine geriledi. Ağır düşüşe rağmen, kripto para ters ivme kazandı ve yılın başladığı noktaya ulaştı. Bu toparlanma umutları piyasaya geri getirdi.

İlgili haber için bakınız: Kripto para başlangıç rehberi: Nedir, nereden alınır, ne zaman alınmalı, nelere dikkat edilmeli?

BNB coin’in yakın vadede büyük bir toparlanmayı beraberinde getirmesi bekleniyor. Bu hamle yatırımcıların önceki kayıplardan kurtulmalarına yardımcı olacak.

Binance coin teknik analizi

Binance Coin’in fiyatı, Ekim 2019’un başından itibaren 14 doların üzerinde işlem gördü. BNB, 23 Ekim 2019’a kadar aynı seviyede kaldı ve daha sonra iyileşmeyi yansıtıyordu. BNB fiyatı ay sonunda 20 $’ı geçti. Kasım 2019’da BNB, aynı seviyede başladı ve ay ortasına kadar aynı fiyat seviyesinde kaldı. Daha sonra kripto para 16 dolara döndü. Fiyat istikrarı korudu, ancak yavaş yavaş gerileme ile karşı karşıya kaldı. BNB fiyatını 14 dolar civarına getirdi.

İlgili haber için bakınız: Binance’den rekor BNB burn!

Ocak 2020, ılımlı bir yukarı yönlü ivme ile başladı ve önümüzdeki 15 gün içinde BNB fiyatı 16 doların üzerine çıktı. Daha sonra, kripto para yükseliş trendini korudu ve ay sonunda fiyat 18 dolara ulaştı. Daha sonra, Şubat 2020’den itibaren para birimi önemli ölçüde hareket etmeye başladı ve Binance Coin’in fiyatı 12 Şubat’ta 27.25 $’a ulaştı.

Ayrıca, Mart 2020’den itibaren para birimi ivme kazandı ve fiyat 21.38 $’a yükseldi. Bununla birlikte, kripto para yine bir fiyat düşüşüyle karşı karşıya kaldı ve bu sefer fiyat 6.41 dolara düştü. Daha sonra, bu fiyat noktasından, BNB yükseliş etkisini göstermeyi başardı ve bu analizi yazana kadar yukarı doğru işlem gördü.

Son zamanlarda 16 $ işaretine ulaştıktan sonra Binance Coin hızını düşürdü, ancak 16 doların üzerinde işlem yapmayı başardı. Kripto para birimi önümüzdeki günlerde yukarı yönlü işlem yapmayı başarırsa, kilit direnç seviyesi olan 21 $’ı geçebilir. Bununla birlikte, SMA 50 ve 200 düşüş eğilimini yansıtıyor. Ancak mevcut fiyat hareketi iyileşmeye işaret ediyor. Tabi ki bu durum yavaş ivme ile gerçekleşiyor.

Binance Coin RSI 58.90’da ve önümüzdeki günlerde aşırı alım bölgesine doğru ticaret yapabilir. Kripto paradaki yaklaşma süresi iyileşme gösterebilir ve güçlenme ivmesi sergileyebilir. Teknik göstergeler BNB coin’in anahtar direncini 21 $’a düşürmek üzere olduğunu gösteriyor.

24 Nisan BNB fiyat analizi

Binance coin fiyatına baktığımızda bugün önemli seviyelere geldiğini görüyoruz. 24 Nisan’daki 1 günlük zaman diliminde fiyat 16,40 dolar seviyesine ulaştı. Kripto para birimi, gün için 15,40 dolar ile 16,40 dolar arasında işlem gördü.

Binance coin (BNB) teknik analizi Güncel BNB teknik analizi, BNB/USD fiyatı ve canlı fiyat grafiği

Yukarıdaki BNB fiyat grafiği, kripto para biriminin fiyat hattının günün ilk zaman dilimlerinde 15.70 $ işaretinin yakınındaki bir işlem değeriyle girdiğini gösteriyor. BNB/USD kuru, BNB’nin yükseliş eğilimi gördüğü ve fiyat çizgisinin 16.40 $ seviyesinden 16.4198933 ABD Doları’na kadar yükseldiği 23 Nisan öğleden sonraya kadar 15.40 $ ve 15.80 $ seviyeleri arasındaki ticareti korudu.

İlgili haber için tıklayınız: Altcoin güneşi Binance Coin Litecoin ve Verge üzerine doğdu – Hareket başlıyor

Gün ilerledikçe, fiyat çizgisi 16,00 $ seviyesine doğru geri çekilirken, kripto para birimi 16.0442007 dolar seviyesinde bir işlem değeri elde etti.

CANLI BNB COİN FİYAT GRAFİĞİ

Binance coin teknik analizi

Binance coin (BNB) teknik analizi Güncel BNB teknik analizi, BNB/USD fiyatı ve canlı fiyat grafiği

Gün ilerledikçe, fiyat çizgisi 16,00 $ seviyesine doğru geri çekilirken, kripto para birimi 16.0442007 dolar seviyesinde bir işlem değeri elde etti.

20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ve 50 Günlük Hareketli Ortalama (MA), günün fiyat grafiğinde bir eğim gözlemledikten sonra 16 doların üzerinde kapandı. 20EMA 16.0455286 $ değerinde kapanırken, 50MA 20EMA’nın üstünde 16.0725208 $ seviyesinde kapanmıştır.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), GMT saatiyle 13.72’ye kadar düştü. RSI’nin bu kadar düşük bir değeri, o anda kripto para biriminin aşırı satıldığını gösterir. RSI 48.62’de kapandı.

BNB fiyat grafiği ve BNB/USD paritesi

Yazının yazıldığı sırada BNB fiyatına baktığımızda gün içerisinde fiyat grafiğinden hareketle fiyatın 16,21 dolar seviyelerine kadar geldiğini görüyoruz.

BNB/USD paritesi yazının yazıldığı sırada 16,25 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Binance’in grafiğine baktığımızda ayıların özellikle 16,50 dolar seviyesinde sert bir direnç sunduklarını görüyoruz. Eğer BNB / USD kuru 16,60 $’dan yükselir ve 16.90$’ın üzerine çıkarsa, ivme kazanması söz konusu.

Kaynak

Kaynak

Kaynak