1. Anasayfa
  2. Kripto Para Piyasası
  3. BNB teknik analizi: BNB boğaları için kritik dönemeç

BNB teknik analizi: BNB boğaları için kritik dönemeç

BNB teknik analizi: BNB boğaları için kritik dönemeç
0

Güncel Binance coin (BNB) teknik analizi, BNB Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği! Lider kripto para borsası Binance’in tokenı ile ilgili son verilere ve güncel grafiğine bakalım.


Güncel Binance coin (BNB) teknik analizi: BNB Boğalarını kamçılayacak eşik neresi

 

Son bir ayda %50’den fazla değer kazanan Binance Coin (BNB), yoluna devam etmek istiyor. Ancak 30-31 dolar bandında oluşan kritik eşiği aşması gerekiyor.

koinmedya_brave

Her ne kadar Binance Coin, 12 Ekim’de genel direncin üzerine çıkıp etrafa bir göz atma fırsatı bulsa da momentuma dayanamayan boğalar BNB’de 3’lü bir doji mum kalıbı oluşmasını engelleyemedi. Oluşan bu formasyon BNB’yi kararsız bir alanın içine sürükledi.

Binance coin (BNB) teknik analizi BNB teknik analizi: BNB boğaları için kritik dönemeç

Oluşan bu kararsız ortamda BNB için bazı göstergeler yükseliş trendini desteklese de bazıları osilatörler yönünü düşüş trendine çeviriyor.

Hareketli ortalamalar ve 64 puan bandında dolaşan RSI göstergesi, Binance Coin kaptan koltuğunda hala boğaların oturduğuna işaret ediyor. Boğalar ayıların fiyatı 29,56 dolar bandına çekememesi halinde 33,3 dolara yeni bir hamle yapmak için pozisyon kolluyor.

Bu senaryonun aksine ayılar BNB fiyatını günlük EMA’nın (28,30 dolar) altına  çekmesi durumunda BNB’nin günlük basit hareketli ortalamaya yani 26,7 dolara kadar düzeltme yapabileceğini söyleyebiliriz.

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

Öte yandan altcoinlerin fitilini ateşleyebilecek bir gelişme olan Etherum 2.0 geçiş sürecini yaşadığımız bugünlerde, BNB coin oldukça sağlam bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi Ethereum, 2.0 versiyonuna geçtiğinde PoW algoritmasından PoS algoritmasına geçmiş olacak. Böylece Ethereum madenciliği tarihe karışacak ve Ethereum ekosisteminde Stake dönemi başlayacak.

BNB Coin yükselir mi?

Arkasına dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance’yi alan BNB coin, Ethereum 2.0 sürecinde ciddi bir yükseliş sergileyebilir.

 

Canlı Binance Coin grafiği – BNB Dolar ve Türk Lirası