BTC : 78519 ₺ ETH : 2717 ₺ XRP : 2.119 ₺ LTC : 404.5 ₺ USDT : 7 ₺ XLM : 0.7387 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Gözde 3 coin: Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefi

Gözde 3 coin: Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefi

Gözde 3 coin: Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefi
0
huobi_koinmedya

Son günlerde kripto para piyasalarında isminden ençok bahsedilen kripto paralar: Doge, Link ve Ripple. Bu kripto paraların güncel fiyat analizi için lütfen haberimizin içeriğine bakınız.


Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefi

XRP’de 6 ve 8 Temmuz tarihinde yaşanan pump’ın ardından Ripple, twitter’da trafik rekoru kırdı. Twitter’da Ripple temalı paylaşılan mesajlarının sayısı tüm zamanların rekorunu kırdı. Ripple yatırımcıları uzun zamandır fiyatlarda güçlü bir değer artışı bekliyor. Twitter trafiği de XRP yatırımcılarının beklentilerini ortaya seriyor.

Doge Link ve Ripple Gözde 3 coin: Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefi

XRP, 6 ve 8 Temmuz’daki değer artışının etkisi ile tekrardan 20 cent’in üstüne çıktı. Parabolik SAR değerleri cari fiyatların altında kalıyor ve yükselen trend eğilimi gösteriyor. Chaikin Para Akış değerleri ise piyasaya para girişimde sonra keskin bir hareket gösterdi.

koinmedya_brave

2020 yılı içerisinde en çok değer kazanan kripto paralardan birisi de Chainlink oldu. Link, yazının kaleme alındığı saatte tekrardan rekor tazeleyerek 7 doları gördü. Link, 2020 yılına 1.8 dolardan girmişti. Son fiyat artışı ile Chainlink yatırımcılarına neredeyse 1’e 4 kazandırdı. Şimdilik Chainlink fiyatları aşırı dalgalanıyor. 6.50 doların üstünde konsolide olması bekleniyor.

Doge Link ve Ripple Gözde 3 coin: Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefi

Link, Bollinger Band’ları genişliği oldukça açıldı. Bu genişlik bizlere Link fiyatlarında ciddi dalgalanmaların yaşanabileceğini gösteriyor.

Son günlerin sürpriz kripto parası Doge, bir TikTok videosunun ardından kripto para yatırımcılarının radarına girdi. 7 Temmuz’da Doge fiyatları 0.002 dolar bandında işlem görürken ertesi gün fiyatlar pump yaparak 0.005 doların üstünü gördü. Doge yazının kaleme alındığı saatte 0.0036 dolar bandında işlem görüyor. Doge RSI değerleri aşırı alım bölgesinden yeni geri döndü. Fiyatlar bir süre paralel hareket edebilir.

koinmedya_brave

Doge Link ve Ripple Gözde 3 coin: Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefiKaynak