BTC : 83381 ₺ ETH : 2907 ₺ XRP : 1.897 ₺ LTC : 366.8 ₺ USDT : 7.606 ₺ XLM : 0.594 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Bitcoin Cash Yatırımcılarının Dikkatine!!! Gemini Bitcoin Cash’i Listelemeyi Erteledi.

Bitcoin Cash Yatırımcılarının Dikkatine!!! Gemini Bitcoin Cash’i Listelemeyi Erteledi.

Bitcoin Cash Yatırımcılarının Dikkatine!!! Gemini Bitcoin Cash’i Listelemeyi Erteledi.
0

Gemini Bitcoin Cashi listelemeyi erteledi, gerekçe olarak da yaklaşan Bitcoin Cash Hard Forkunu gösterdi. Gemini 14 Eylülde yaptığı açıklamda Litecoin ve Bitcoin Cash’i listeleyeceğini duyurmuştu.


Gemini Bitcoin Cashi Listelemeyi Erteledi.

 

Winklevoss ikizlerine ait Gemini  kripto para borsası, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanından (NYSDFS) onay aldıktan sonra, Litecoin (LTC)’yi listeleyeceğini açıklamıştı kamuoyuna. Konuyla ilgili açıklama ise 14 Eylüldeki Litecoin Zirvesinde gelmişti.

koinmedya_brave

Yatırımcılar Litecoin için, 13 Ekim’de saat 09: 30’dan itibaren para yatırabilirler. Ancak ticaret 16 Ekim günü saat 9.30’da yapılabilecek. Gemini borsası Litecoin’i aşağıdaki ticaret çiftleri ile sunacak

 

Gemini Bitcoin Cash Bitcoin Cash Yatırımcılarının Dikkatine!!! Gemini Bitcoin Cash'i Listelemeyi Erteledi.

Bu duyurdan sonra bile Litecoin yatırımcıları içİn bariz bir kazançtan bahsetmek mümkün olmadı. Litecoin 3.1 milyar dolarlık market değeri ile 7. sırada bulunuyor. Zcash’in listelendiği zaman ise %45’lik bir değer artışı görülmüştü. Bu nedenle Litecoin’in deki artış veya LTC’nin hangi tepkiyi vereceği merak ediliyordu.

Bitcoin Cash’i Listeleme Planları Ertelendi.

Bitcoin Cash 15 Kasım’da planlanan bir Hard Fork proğramı duyurmuştu. Bitcoin ABC geliştirme ekibi, Testnet’in 15 Ekim’de yayınlanacağını duyurdu.

Gemini blogunda Bitcoin Cash’i (BCH) listelemeyi planladıklarını, ancak toplulukta Hard Fork kaynaklı  bir hoşnutsuzluğu istemedikelerinden erteleme kararı aldığını duyurdu. Gemini listelemenin ertelenmesine gerekçe olarak, Borsanın bu tip Forklara karşı korumasız olmasını gösterdi.

Borsa geliştirici ekibinden VP Eric Winer yaptığı açıklamada;

“…..bugün Bitcoin Cash (BCH) desteğini de duyurmayı planladık. Ancak Kasım ayı ortalarında gelen bir veya daha fazla olası Hard Fork hakkında Bitcoin Cash topluluğunda çok fazla belirsizlik var. ”

Sonuç olarak Gemini Bitcoin Cashi listelemeyi erteledi ve herhangi bir tarih de belirtmedi.

Etiketler: