BTC : 19.03 ₺ ETH : 80964 ₺ XRP : 68.33 ₺ LTC : 0.00646 ₺ USDT : 44.05 ₺ XLM : 528.9 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Gelecek vadeden DeFi tokeni SNX Bitcoin borsalarını ele geçirmeye devam ediyor

Gelecek vadeden DeFi tokeni SNX Bitcoin borsalarını ele geçirmeye devam ediyor

Gelecek vadeden DeFi tokeni SNX Bitcoin borsalarını ele geçirmeye devam ediyor
0

Synthetic Network platformunun DeFi tokeni yeni borsalarda listelenmeye devam ediyor. DeFi tokeni SNX şimdi de vadeli işlem hacmi yüksek olan borsada listeleniyor.


DeFi tokeni SNX OKEx Borsasında listeleniyor

OKEx borsası Bitcoin ve kripto para türev ürünleri açısından en yüksek işlem hacmine sahip olan borsaların başında yer alıyor. Son günlerin popüler DeFi platformu Synthetic Network’un tokenı SNX, merkezi kripto para borsası OKEx’de listelenecek.

DeFi tokenları genelde DeFi platformlarında satışa sunuluyor. Ancak yüksek işlem hacmine ve potansiyel talebe sahip olan DeFi tokenları merkezi borsalarda da listelenebiliyor. Özellikte yüksek işlem hacmine sahip olan borsalarda listelenmeye başlayan DeFi token fiyatlarında ciddi değer artışı yaşanabiliyor.

Geçtiğimiz ay başka bir DeFi platformu olan Compound’un Comp tokenı, Coinbade’de listelenmeye başladı. Bu haberin ardından Comp token ciddi prim yaptı.

koinmedya_brave

Hafta başında Binance borsası Kava ve Band Protocol isimli platformların tokenlarını listeledi. Bu tokenlar Kava ve Band token idi. Listelenmenin etkisi ile iki DeFi token fiyatında da ciddi değer artışı yaşandı.

Kripto para borsaları içerisinde özellikle Coinbase Pro’da listelenme haberi fiyatlarda ciddi pump etkisi yapıyor. ABD piyasalarında işlem gören ve regüle olumuş Coinbase Pro’da işlem gören kripto paralar, ABD’li yatırımcılar tarafından ilgi görüyor.

OKEx’te listelenme haberi SNX token fiyatlarında şimdilik ciddi bir pozitif etki doğurmadı. İlerleyen saatlerde SNX prim yapmaya başlayabilir.

SNX token yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap verilerine göre 3.37 dolardan işlem görüyor. SNX token Haziran ayından itibaren ciddi prim yapıyor. Haziran ayına 80 cent bandından giren SNX, iki ay içerisinde yatırımcılarına 4 kattan fazla kazandırdı. SNX token en yüksek değerini 20Temmuz 2020’de (5 gün önce) 4.10 dolarla gördü.

DeFi tokeni SNX Gelecek vadeden DeFi tokeni SNX Bitcoin borsalarını ele geçirmeye devam ediyorKaynak