BTC : 65849 ₺ ETH : 1639 ₺ XRP : 1.378 ₺ LTC : 319.5 ₺ USDT : 6.771 ₺ XLM : 0.5484 ₺
Anasayfa Eğitim Geleceğin 100X Kriptopara Birimi Bugünden Nasıl Anlaşılır?

Geleceğin 100X Kriptopara Birimi Bugünden Nasıl Anlaşılır?

Geleceğin 100X Kriptopara Birimi Bugünden Nasıl Anlaşılır?
0
huobi_koinmedya

Gectiğimiz yıllarda Bitcoin’deki vizyonu görüp ona yatırım yapan ve bugüne kadar elinden çıkarmayan yatırımcılar artık çok zengindir. Piyasa kapitalizasyonuyla dünyanın en büyük dijital para birimi son birkaç yılda aşırı derecede iyi bir performans sergiledi ve sonuç, doğru zamanda BTC’ye yatırım yapıp, elinden çıkarmayan birçok sıradan yatırımcı milyoner kulübüne girdi.

Bitcoin’in fiyat patlaması ve daha fazla dijital paranın piyasaya girmesiyle birlikte yeni yatırımcılar, milyonlar kulübüne girmek için bir sonraki kripto parayı arıyorlar. Soru şu ki, ileride büyük başarı sağlayabilecek bir kripto para birimini nasıl buluruz? (Ayrıca bakınız: Bitcoin zenginlerinin sembolik grubu: ’21 Milyon Kulübü)

Fiyat Önemlidir

Sonraki süperstarı ararken akılda tutulması gereken birinci unsur, kesinlikle token’ın fiyatı olmalıdır. Kripto-para piyasası için çok fazla parası olmayan ortalama yatırımcı öncelikle düşük fiyatlı para birimlerini taramalıdır. Projesi sağlam ve arkasında belirli bir topluluğu olan bir kripto para birimi, size en iyi fırsatı sunabilir.

wallet
wallet

Diyelim ki 5.000$ ‘lık bir potansiyel bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz: Bu parayla bugünkü fiyatlarda, Bitcoin’in yarısından biraz fazlasını yada 10 tane Ethereum alabilirsiniz. Ama ben şahsen bunu önermiyorum. Piyasada projesi sağlam $1’inin altında fırsat barındıran oldukça çok kriptopara birimi var. 5.000$ binlerce altkoinlerden kendinize portföy yapabilirsiniz. Düşük fiyatlı paralarla çeşitlendirme yeteneği asla göz ardı edilmemelidir. (Ayrıca bakınız: ”Vaktiyle Buralar Zeytinlikti” Dedirten Tüm Zamanların En İyi 10 ICO’su )

koinmedya_brave

Benimsenme Beklentisi

2018’e girerken Ripple büyük bir gelişme gösterdi. XRP, yeni yılın başlangıcından bu yana düşüş gösterse de, yine de, kripto parası spekülasyon dünyasının dışında benimseme potansiyeline sahiptir. Bunun sebebi, kripto-para biriminin reel pazarda gerçek bir sorunu çözmeye odaklı olmasıdir.  (Ayrıca bakınız: 2017 Ocak’da 1000 usd ile Ripple alsaydınız şu an TAM…)

Başkalarına göre yaygın olarak benimsenmesi daha muhtemel olan bir kripto para birimini tanımlayabiliyorsanız, bu iyi bir yatırım olabilir.

Tedarik Kapasitesi Önemlidir

Çoğu kripto paranın önceden belirlenmiş bir maksimum kaynağı vardır. Bu rakama, genellikle madencilik çabaları ile ulaşıldığında, yeni tokenlar üretilmeyecektir. (Ayrıca bakınız: Kripto Para Birimlerine Nasıl Yatırım Yapılır?)

Eğer arz sabitlenirken ilgi devam ederse, fiyat yükselebilir. Yatırım yapmadan önce herhangi bir kripto para biriminin toplam arzını ve pazarda olan sayısını dikkate aldığınızdan emin olun.

koinmedya_brave

Fiyat ve Hacim

Kripto-para ticareti hakkında güncel bilgiler online olarak kolayca ulaşılabilir. Fiyatı artan ve büyük işlem hacmine sahip dijital para birimlerinin, ileriye doğru momentumları olması muhtemeldir. Elbette, bu momentumun devam edeceğine dair bir garanti yoktur. Ancak yine de, şu an için hangi dijital paranın yatırımcı ilgisini çektiğini görmenin en kullanışlı yolu budur.

Etiketler: