BTC : 84304 ₺ ETH : 2921 ₺ XRP : 1.919 ₺ LTC : 370.5 ₺ USDT : 7.602 ₺ XLM : 0.5937 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Forbes: Bitcoin baharı için çok beklemeyeceğiz

Forbes: Bitcoin baharı için çok beklemeyeceğiz

Forbes: Bitcoin baharı için çok beklemeyeceğiz
0

Yeni bir Bitcoin baharı için çok beklemeyeceğiz. Piyasalarda 2019 yılının ilk yarısı gibi bir canlılık yakın zamanda başlayabilir.


Bitcoin baharı yakında başlayabilir.

2018 yılının sonuna doğru Bitcoin fiyatları 3,200 dolara kadar geriledi. Bu dönem kripto kışı olarak adlandırıldı. 2019 yılına girdiğimizde Bitcoin fiyatları artış trendine girerek bu kriz döneminden yani kıştan kurtuldu. Haziran ayı sonunda Bitcoin 14,000 dolara kadar çıkmıştı.

Forbes’te yayınlanan makaleye göre benzer şekilde yeni bir Bitcoin baharı için çok beklemeyeceğiz.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

koinmedya_brave

Reddit’in kurucularından  ve Coinbase borsasının önemli yatırımcılarından Alexis Ohanian’in Forbes’e yaptığı açıklamalara göre yeni bir kripto baharı yaklaşıyor. Ohanian’a göre blockchain geliştiricileri, ürün geliştiricileri ve blockchain mühendisleri açısından da bir bahar dönemi yaşanacak.

Ohanian’in görüşleri yatırım şirketi Andreessen Horiwitz’in raporları ile paralellik arz ediyor. Yatırım şirketinin hazırladığı son rapor, kripto para piyasalarında oluşan uzun vadeli 4 önemli iş çevirimine dikkat çekiyor. Bu dalgalanmalardan hareketle Bitcoin’in yeni bir genişleme fazına gireceği ve 12,000 doların üstüne çıkabileceği öngörülüyor.

Yatırımcı Ohanian, gelirinin önemli bir yüzdesini kripto para piyasalarına yatırdığını ve bu konuda emin olduğunu belirtiyor. Bu sayede piyasalardaki dalgalanmalara karşı bir hedge oluşturduğunu ileri sürüyor.

Ohanian, Bitcoin ve kripto para fiyatlarının artacağını düşündüğünden içinin rahat olduğunu vurguluyor.

Kaynak

Etiketler:
Total
0