BTC : 60180 ₺ ETH : 1375 ₺ XRP : 1.319 ₺ LTC : 289 ₺ USDT : 6.829 ₺ XLM : 0.442 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Fırsat: ONT/BTC paritesi ‘SATIN AL’ sinyali veriyor

Fırsat: ONT/BTC paritesi ‘SATIN AL’ sinyali veriyor

Fırsat: ONT/BTC paritesi ‘SATIN AL’ sinyali veriyor
0
huobi_koinmedya

Trade fırsatı gördüğümüz pariteler ile ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. Sıradaki fırsat aşamasında ONT/BTC paritesi düşüş trendinin sona geldiğini gösteriyor.


ONT/BTC paritesi fırsat barındırıyor

ONT/BTC paritesi Fırsat: ONT/BTC paritesi 'SATIN AL' sinyali veriyor

1 saatlik Ontology grafiğinde, işlerin ONT lehine değişmek üzere olduğunu görebiliyoruz. Fiyat uzun zamandır sürdürüdüğü düşüş trendini kırmak üzere. Piyasadaki olumlu hava Ontology  (ONT) tokenine de faydası dokunmak üzere.

Bakınız: Ontology, Ethereum Tron ve EOS’a rakip olmaya geliyor

koinmedya_brave

Grafikte, RSI indikatörünün alıcı ile satıcının birbirine eşit seviyede olan yani 50 seviyesinin hemen üstünde ve gittikçe arayı açmakta. Bu bize, satıcıların yorulduğunu ve alıcıların oyuna dahil olduğunu gösteriyor.

MACD indikatörü henüz pozitif alanda değil. Ancak crossover önümüzdeki saatlerde gerçekleşebilir. 50 günlük hareketli ortalama düşüş trend çizgisinin hemen üstünde.

ONT/BTC paritesi Fırsat: ONT/BTC paritesi 'SATIN AL' sinyali veriyor

 

koinmedya_brave

4 saatlik grafikte, fiyatın uzun zamandır OBO formasyonu içerisinde olduğu daha net ortaya çıkıyor. Sol omuz, baş ve sağ omuz oluşmuş durumda. Fiyatın önümüzdeki saatlerde yükselmesini bekliyebiliriz. 4 saatlik grafikte de 50 günlük hareketli ortalama 3085 satoshi seviyesinden geçmekte.

200 günlük ortalama ile50 günlük ortalama birbirine yaklaşmakta. Eğer bu direnç çizgisini aşması durumunda, golden cross ile karşılaşmamız mümkün. Özetle, ONT tokenden son günlerde bir çok kripto paradan gördüğümüz ani bir fiyat hareketiyle karşılaşabiliriz.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir, bilgilendirme amaçlıdır.