BTC : 81641 ₺ ETH : 1.78 ₺ XRP : 44.83 ₺ LTC : 7.631 ₺ USDT : 346.6 ₺ XLM : 0.2333 ₺
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Exodus: Farklı Türde Coinler İçin Cüzdan

Exodus: Farklı Türde Coinler İçin Cüzdan

Exodus: Farklı Türde Coinler İçin Cüzdan
0

Makalenin konusu Exsodus Cüzdan. Değerli okurlar, sizlere kullanımı kolay, görsel yönden başarılı ve özellik yönünden zengin bir cüzdan tanıtmak istiyorum.


Exodus Cüzdan Nedir

Biz Türk kullanıcılar için özellikle önemli bir uygulama çünkü coinler arasında doğrudan exchange hizmeti veriyor ve oranlar iyi. 2016 yılından beri hizmet veren Exodus, bir Lite wallet, yani blok zincirini Hard diskte tutmuyor, Bu yüzden yer kaplamıyor. Kurulumdan sonra güvenlik için izlemeniz gereken adımlar kolay.

exodus cüzdan Exodus: Farklı Türde Coinler İçin Cüzdan

koinmedya_brave

Güvenlik yönünden Electrum gibi cüzdanlarla aynı seviyede, sadece Armor cüzdandan zayıf diyebiliriz. Fakat artıları kendisini sevdiriyor.

exodus cüzdan Exodus: Farklı Türde Coinler İçin Cüzdan

Bitcoin ile birlikte Ethereum, ETH classic, Dash, Bitcoin cash, Litecoin gibi miğfer Coin’lerin yanısıra giderek artan sayıda Altcoin’ide saklayabiliyor ve transfer edebiliyorsunuz.

exodus cüzdan Exodus: Farklı Türde Coinler İçin Cüzdan

Oranları anlık güncelleyerek bünyesindeki bütün Coin’ler arasında exchange hizmeti de veriyor-ki bu oldukça önemli. Türk Coin sitelerinden bitcoin alıp, cüzdana çektikten sonra kolay bir şekilde fiyatı düşen Coin’lerden alıp yatırım yapabiliyor, istediğinizde satabiliyorsunuz. Alım satım işlerinin tamamını içine entegre olan Shape Shift Exchange sunucularından yapıyor.

exodus cüzdan Exodus: Farklı Türde Coinler İçin Cüzdan

Transfer ücretindeki değişiklikleri anlık görebiliyor, ağ yoğunluğundaki fiyat dalgalanmalarını izleyebiliyor, en güzeliyse tek tek veya toplu olarak bütün yatırımlarınızın istediğiniz para biriminde düşüş çıkışlarını izleyebiliyorsunuz. İnsanın başından kalkası gelmiyor. Exsodus Cüzdan’ı kurmak için resmi sitesine bu bağlantıdan gidebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

https://vimeo.com/172347797

 

Güvenli olmayan bir bilgisayara asla wallet kurmamanız gerektiğini hatırlatırım.

Etiketler: