BTC : 82003 ₺ ETH : 2874 ₺ XRP : 1.888 ₺ LTC : 366.9 ₺ USDT : 7.577 ₺ XLM : 0.6025 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kategorisiz
  3. Ethereumda son durum! Bir ralli mi geliyor?

Ethereumda son durum! Bir ralli mi geliyor?

Ethereumda son durum! Bir ralli mi geliyor?
0

Ethereumda son durum nasıl bir görünüm veriyor? Bir ralli mi geliyor yoksa ETH aşağı mı iniyor? ETH’de neler oluyor?

Ethereumda son durum neyin göstergesi?

Ethereum son zamanlarda hiç heyecan yaratmıyor. Fiyat hareketleri çok sönük ve durgun, 200 dolar etrafına takılmış kalmış durumda. Alıcılar ve satıcılar başabaş gidiyor. Peki bu hep böyle mi devam edecek?

Fiyat hareketi ETH’nin dayanağını oluşturan temel dinamiklerindeki güçlü dayanağını pek yansıtmıyor aslında ancak bir analist bir kaç büyük faktörün sağlam bir boğa trendine işaret ettiğini ve başlamak üzere olduğunu söylüyor.

Analist ayrıca ETH’nin teknik açıdan çok güçlü durduğuna ve yakında fiyat olarak 250 doları görebileceğine dikkat çekiyor.

koinmedya_brave

Ethereumda son durum göz kamaştırıyor!

Yazımın bu bölümünde size ETH’nin yükselmesine işaret eden temel bazı noktalardan söz edeceğim. 200 dolar bölgesinde dolanıp duran ETH fiyat hareketi esasen tam tersi bir durumun da göstergesi. Bazı temel gelişmeler ETH’nin bu seviyede dolanmasına rağmen yukarı doğru çok büyük bir hareketin içine kısa zamanda gireceğini gösteriyor..

 DTC Capital başkanı Spencer Noon, bu konu ile ilgili bir twit dizisi paylaştı ve ETH’nin bir ralliye başlamak üzere olduğunu nedenleriyle anlattı.

 İki tanesi  boğa posizyonunda olan, Noon’un baz aldığı faktörlerin hepsi, fiyat hareketi ile bir korelasyon oluşturuyor, bunu, ETH’nin borsalardan ayrı oluşan net dışarı akışı ve kurumsal içeri akışında çok rahatlıkla görülebiliyorsunuz.

Kurumsal benimsenmeye gelince Noon Grayscale ETH Trust (ETHE)’nin geçtiğimiz üç haftada ortaya koyduğu büyümenin kurumsalların ya ETH’ye yatırım yaptıklarını ya da ellerinde tuttukları varlıklarını hızlı bir fazla kilitlediklerini gösterdiğini iddia ediyor.

“Son 3 haftada [Grayscale Yatırımlar] ETHE’nin 1 milyon yeni hissesi çıkarıldı – kurumların ya ETH’ye yatırım yaptığını ya da mevcut varlıklarını günde yaklaşık 1 milyon dolar hızında kilitlediğini gösteren bir işaret bu” dedi.

Noon ayrıca ETH’nin temelde güçlü olmasının bir nedeni olarak borsalardan büyük bir çıkış ortaya koyduğuna işaret ediyor ve bunun bir birikim işareti olduğunu kaydediyor.“Kara Perşembe sonrası (12 Mart) borsalardan ETH’nin net bir çıkışı oldu, günlerin% 62’si net çıkışları gösteriyor -bu birikim belirtisi,” dedi aşağıdaki grafiğe işaret ederken.

ethereumda son durum

Bu kaçınılmaz potansiyel yükseliş ETH’yi nereye götürür?

Bu potansiyel yükseliş trendinin Ethereum’u ne kadar ileri götürebileceğine gelince bir analist yakın zamanda 250 dolara kadar bir hareketi izlediğini söylüyor. Bu hedef, aşağıdaki grafikte ortaya konan Şubat ayı ortasında 290 dolara yükselmesinin ardından oluşan grafikte etiketli ve içinde azalan bir eğilim çizgisi ile çakışan bir görünüm var ethereumda son durum

Ethereum’un bu zirvelere yükselmesi için de, toplu kripto para piyasasının daha fazla ivme kazanması zorunlu bir beklenti olarak kenarda dursun. Kripto para piyasasında kendi başına hareket eden kripto pek nadir ortaya çıkıyor. Hepsi çoğunlukla piyasa ve BTC ile korelasyon içinde.  Kurumsal yatırımcıların ETH’ye ilgi gösterdiği bir gerçek. Yakında bu ilginin sonucunu görme olasılığımız da çok kuvvetli.

Ethereum ile ilgili diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Kaynak

Etiketler: