BTC : 65086 ₺ ETH : 1617 ₺ XRP : 1.429 ₺ LTC : 319.5 ₺ USDT : 6.795 ₺ XLM : 0.515 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ethereum Ethereum tabanlı coinler McAfee DEX’te ücretiz listeleniyor

Ethereum tabanlı coinler McAfee DEX’te ücretiz listeleniyor

Ethereum tabanlı coinler McAfee DEX’te ücretiz listeleniyor
0
huobi_koinmedya

Kripto para piyasalarının tanıdık siması John McAfee, blockchain tabanlı merkeziyetsiz kripto para borsası McAfee DEX’te Ethereum tabanlı coinler ücretsiz listeleniyor. Ethereum ve ERC20 coinlerinizi McAfee DEX’e göndererek işlem yapabilirsiniz.


McAfee DEX’te Ethereum tabanlı coinler ücretiz listeleniyor

Mt. Gox gibi kripto para borsalarının hackelenmesi, merkezi borsaların güvenliğini tartışmaya açıyor. Merkezi borsalardaki olası güvenlik açıklarından dolayı, blockchain tabanlı borsalar yani merkeziyetsiz borsalar (DEX) son günlerde kripto para piyasalarında boy göstermeye başladı. Bu tip borsalardan olan Binance DEX’ten sonra John McAfee, merkeziyetsiz borsa uygulamasının beta sürümünü McAfee DEX’i piyasaya sürdü. Ethereum tabanlı coinler McAfee DEX’te ücretiz listeleniyor

John McAfee’nin 7 Ekim tarihli açıklamasına göre yeni merkeziyetsiz kripto para borsasında kripto paralar blockchain ağına kaydedileceğinden McAfee DEX, hacker ve siber saldırılara karşı korunaklı olacak. Borsada Ethereum ve Ethereum tabanlı coinler ücretsiz listelenebilecek ve satışı gerçekleştirilebilecek. McAfee, gerekli güncellemelerden sonra birçok yeni kripto paralarının da borsada listelenebileceğini söyledi.

Borsadaki yüksek güvenlik önlemlerine karşı ilk gününde McAfee DEX, DDOS saldırısına maruz kaldı. John McAfee, hackerlar için ilk günümüzü karalamaya çalıştılar diye açıklamada bulundu. Ancak DEX borsası, bu sorunun üstesinde kolayca gelebildi.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Birleşmiş Milletler: $2 milyar’lık kripto para Kuzey Kore tarafından hacklendi

Merkezi kripto para borsaları ve geleneksel borsalar, siber saldırılara karşı korumasız olabiliyor. Özellikle Kuzey Kore merkezli olduğu iddia edilen hacker saldırıları nedeniyle merkezi borsalar geçtiğimiz yıl milyarlarca dolar kayıp verdi. Blockchain tabanlı borsalar bu çeşit siber saldırılara karşı çözüm olabilir.

Kaynak

Etiketler: