BTC : 83399 ₺ ETH : 2820 ₺ XRP : 1.869 ₺ LTC : 359.7 ₺ USDT : 7.623 ₺ XLM : 0.5829 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriEthereum
  3. Ethereum patlamanın kıyısında!

Ethereum patlamanın kıyısında!

Ethereum patlamanın kıyısında!
0

Ethereum patlama yapmak için hazırlanıyor. Çok kısa bir sürede direnç noktasını geçti. Ethereum nereye doğru gidiyor?


Ethereum patlamasını kaçırmayın!

Eth geçtiğimiz kaç gün içinde güç belirtileri göstermeye başladı. Boğalar ETH’yi son zirvesi olan 380 doların üstüne çekmeyi başardılar. ETH an itibari ile BTC’den  daha iyi performans gösteriyor ve cok düzgün bir teknik pozisyon ortaya koyuyor. Bir analistin aktardığına göre ETH’nin performansını etkileyen temel faktörler yakında bir patlama yapacağını gösteriyor. Ancak bu hareketin boğaların mı yoksa ayıların mı işine yarayacağı şu an için  soru işareti. Sorunun cevabı bu çok önemli seviyede ETH’nin vereceği tepkiye bağlı.

Ethereuma dikkat diyoruz. Çok güçlü sinyaller veren Ethereum an itibari ile 388 dolardan işlem görüyor. 380 dolar seviyesi çok güçlü bir direnç seviyesi idi ve Ethereum bu seviyeyi kırmış durumda. Bu seviye 365 dolar gibi dip seviyeden ne derece yükseldiğinin kanıtı. Tüm uzmanlar bu seviyeyi aşmasının hangi yöne doğru hareket edeceğinin işareti olduğunu söylüyorlardı. Şimdi  diyebiliriz ki Ethereum yukarıya doğru rahat bir seyrin içinde.

Önümüzdeki haftalarda,belki de aylarda Ethereum’ un bu yönde yani yukarı doğru hareket ettiğini göreceğiz o zaman.

koinmedya_brave

Ethereum’un dayandığı faktörlerin bir araya gelmesi de yakın zamanda çok büyük bir hareketin başlayacağını gösteriyor. Kısa süre önce  boğaların oluşturduğu güç bir sonraki hareketin alıcıların yararına olacağını gösteriyor.

Ethereum”un bugün bu kilit seviyeyeye yani ,380 dolar seviyesine doğru hareket ettiğini gösteren grafikleri bir trader paylaşmıştı.

380 dolar seviyesi bu hafta başında direnç seviyesi olmuştu ama daha önce destek seviyesi idi.

Trader bu konuda aşağıdaki grafiği paylaşmış ve 380 dolar seviyesini geçmenin çok önemli olduğunu söylemişti. 

Ethereum patlama

ANALiST: ETH ayağa kalkmaya  hazırlanıyor. 

Bir  analist ise  Ethereum’un piyasa Ethereum’un yapısına, desteğe verdiği tepkiye ve belirmekte olan boğa flamasına bakarak ETH’nin çok yakında patlama yapacağını söyledi ve aşağıdaki tabloya iaşret etti.

Ethereum patlama Ethereum patlamanın kıyısında!

DeFi fırtınasından en çok fayda gören ETH olmuştu. Şimdi yukarı doğru hareketine devam edip başarısını sürdürmeye kararlı gibi görünüyor. Acaba ETH, BTC’yi gölgede bırakmaya devam eder mi?

Kaynak

Etiketler: