BTC : 78877 ₺ ETH : 2735 ₺ XRP : 2.131 ₺ LTC : 408.6 ₺ USDT : 7.015 ₺ XLM : 0.744 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriEthereum
  3. Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!

Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!

Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!
0
huobi_koinmedya

Kripto topluluğu güne kripto piyasasının can sıkıcı düşüşüyle uyandı. Bitcoin, 5,600 dolar seviyesini koruyamadı ve 5,137 dolar seviyesine düştü. Ancak asıl dikkat edilmesi gereken Ethereum. Kripto para birimi hızla tehlikeli sulara dalıyor. En uzun süre en büyük Altcoin ünvanına sahip Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!


Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmalı!

Piyasalar berbat, çok büyük düzeltme hareketiyle karşı karşıyayız. Altcoinler, Bitcoin ile birlikte günden güne geri çekiliyor. Burada dikkatinizi çekmek istediğimiz husus, bazı Altcoinlerin diğerlerine göre daha hızlı itibar kaybettiğidir.

Bunlardan biri Ethetereum, son fiyat geri çekilmesiyle son 16 ayın en düşük seviyesine düştü. En son 16 ay önce 2017’nin mayıs sonlarında 150 dolar seviyesindeydi.

Ethereum hızlı ve etkili çözümler Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!

koinmedya_brave

Ethereum için 175 dolar seviyesi kuvvetli bir destek noktasıydı. Ancak fiyat hareketi çok hızlı düştüğü için destek noktasını kırdı ve şu an 154 dolar seviyesi üzerinden işlem görmektedir. CoinMarketCap’e göre, son 24 saatte %11 değer kaybetmiştir.

Ethereum hızlı ve etkili çözümler Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!

Şu anki rakamlar, 2018’in en düşük seviyesinde, eğer bu seviyeyi kırarsa Ethereum 90 Dolara kadar soluksuz düşebilir.

Ethereum bir daha asla ayağa kalkamayacak iddiası boş değil! Ethereum ününü akıllı sözleşmelerinden alıyordu. Çünkü bu alanda teknoloji olarak tekti. Ancak pazara yeni dahil olan projelerin teknolojisi kat ve kat Ethereum’un akıllı sözleşmelerinin üstünde. Ethereum bu konuda geride kaldı. Bu alanda gözle görülür adım atmadıkça Ether fiyatlarının artması pek olası görünmüyor.

koinmedya_brave

Ethereum’un bir an önce düzeltmesi gereken sorunları var: BAKINIZ!

Ethereum piyasa hacmi, 1.6 milyar dolar daha düşerek 16 milyar Dolara düştü. Ripple ile arasında 4 milyar Dolar fark oluştu. Şüphesiz bu XRP için iyi haber.

XRP, böyle hemgameyi küçük sıyrıklarla atlatmakta. Litecoin, Cardano, Monero ve IOTA son 24 saatte %10 dan fazla değer kaybetti.

İlk 10 kripto içerisinde tek Tether yeşil renge sahip! Geri kalan kriptolar hep kırmızı..