BTC : 65738 ₺ ETH : 1639 ₺ XRP : 1.385 ₺ LTC : 317.1 ₺ USDT : 6.785 ₺ XLM : 0.5423 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ethereum Ethereum fiyat düzeltmesine devam ediyor

Ethereum fiyat düzeltmesine devam ediyor

Ethereum fiyat düzeltmesine devam ediyor
0
huobi_koinmedya

Ethereum fiyat düzeltmesine devam ediyor. ETH’de bundan sonra ne olacak? ETH’nin fiyat düzeltmesi ve teknik verilerine göz atalım.


Ethereum fiyat düzeltmesine devam ediyor

Ethereum (ETH) bugün çok az düşerek, 245 dolar civarında işlem gördü.

İlgili: Ethereum’da 350 dolar beklentisi – Uzmanlar neden ETH’nin yükseleceğini düşünüyor?

koinmedya_brave

Bir haftalık grafikte ETH düzeltme yapmaya devam ediyor ve yüzde 23.60 Fibo’ya ulaştı. Stochastic çizgileri yukarı yönelse de kısa bir geri çekilmenin ardından düzeltme yükselişi devam edecektir. Bununla da hedefler yüzde 38.20 ya da 367 dolar ve yüzde 50 ile 456 dolar olarak görünüyor.

Ethereum fiyat düzeltmesine

Bir günlük grafikte direnç seviyesi geçilerek yükseliş trendi sonlandı. Fiyat, şimdi destek seviyesine dönüşen direnç seviyesine geri döndü. MACD yükselirken, fiyat da destek seviyesinden güç alarak 322 dolardaki direnç seviyesine ulaşabilir. Ancak destek seviyesi de kırılabilir ve bu durumda fiyat temel destek olan 185 dolara doğru gider.

Ethereum fiyat düzeltmesine Ethereum fiyat düzeltmesine devam ediyor

koinmedya_brave

4 saatlik grafikte ise üçgen formasyonu oluştu. Stochastic yükseliyor ve fiyat da kısa dönem aşağı yönlü kanal direncine ulaşıyor. Bu da ETH’nin kırılmadan sonra yükseleceği anlamına geliyor. Tersi bir durumda ise üçgen aşağı yönlü kırılabilir ve bu durumda da fiyat 237 dolarlık destek seviyesinin altını görür.

Ethereum fiyat düzeltmesine Ethereum fiyat düzeltmesine devam ediyor

Bu hafta Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ise Bitcoin SV’nin bir dolandırıcılık olduğu sözleriyle dikkat çekmişti. Buterin aynı şekilde Binance’yi de sevmiyor. Ona göre Binance işlemleri çok yavaş işliyor. Ayrıca Binance işlem ücretleri de diğerleriyle kıyaslayınca biraz yüksektir. Buterin, Binance’nin çok fazla merkezileştiğini ve bunun da kripto paralar için iyi olmadığını vurguluyor.

İlgili: Bitcoin SV fiyatı yüzde 10 düştü-dump mı geliyor?

Öte yandan Ethereum daha çok güvenlik konularına odaklanıyor. Mayıs ayında Buterin güvenliği yükseltecek yeni bir sitemden bahsetmişti. Bu sistem ücretleri artırabilir ancak Buterin bunun fazlasıyla hak edildiğini düşünüyor.

Kaynak