BTC : 82744 ₺ ETH : 1.86 ₺ XRP : 46.16 ₺ LTC : 7.682 ₺ USDT : 353.8 ₺ XLM : 0.2407 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınız

Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınız

Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınız
0

Ethereum ve Bitcoin’de düzeltme devam ediyor. Düzeltme nereye kadar devam edebilir? Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi okumalısınız.


Ethereum almayı düşünüyorsanız…

Bitcoin dün 8,800 dolara kadar, Ethereum ise 215 dolara kadar geriledi. Düzeltmenin devamı gelebilir. Ethereum’da 5 gün üst üste değer kaybı yaşandı ve fiyatlar 22 Haziran’da 250 doları gördükten sonra 215 dolar kadar geriledi. Bugün 215 doları görmesinin ardından kısmi bir tepki alımı var ve fiyatlar şimdilik 220 doların üstünde konsolide oluyor.

Son günlerde Ethereum işlem hacminde de düşüşler dikkat çekiyor. Yatırımcıların dikkati Ethereum’dan ziyade Ethereum tabanlı DeFi tokenları daha fazla çekiyor. Son günlerde tam anlamıyla DeFi token çılgınlığı yaşanıyor.

@TeddyCleps, 4 saatlik Ethereum fiyatlarında kritik hareketli ortalama seviyelerindeki geçişe dikkat çekiyor. 4 saatlik ETH/USD paritesinde söz konusu geçiş en son Mart Krizinden hemen önce yaşanmıştı.

koinmedya_brave

Ethereum almayı Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınızEthereum fiyatları ile Bitcoin fiyatları arasında güçlü bir korelasyon var. Bu nedenle Bitcoin fiyatlarındaki gelişmeler Ethereum fiyatlarını birebir etkiliyor. Analist Josh Rager’a göre BTC fiyatlarının 8,500 dolara kadar gerileme ihtimali var. Bitcoin’in 8,500 dolara kadar gerilemesi durumunda Ethereum için 200 dolarlık destek hattı da tehlikeye girebilir. Aşağıda Rager’ın analizini görüyoruz.

Ethereum almayı Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınız

Edward Morra, ise ETH/USD paritesi hakkında yukarıdaki analizi destekler mahiyette uzun vadeli öngörülerde bulunuyor. Morra’ya göre ETH/USD paritesi, 6 aylık dönemlerden oluşan çevrimsel bir hareket sergiliyor. Yani Ethereum yaklaşık 6 ay  genişleme ve 6 ay daralma süreci yaşıyor. Bu analize göre Ethereum için 6 aylık genişleme fazı bitti ve 6 aylık bir daralma fazına geçiyor.

Ethereum almayı Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınızKaynak