BTC : 82070 ₺ ETH : 1.833 ₺ XRP : 45.16 ₺ LTC : 7.687 ₺ USDT : 348 ₺ XLM : 0.2375 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum 500$ seviyesine ulaşabilecek mi?

Ethereum 500$ seviyesine ulaşabilecek mi?

Ethereum 500$ seviyesine ulaşabilecek mi?
0

Ethereum ve bütün kripto para piyasası, dünün kayıplarını kapatacak hızlı bir yükselişin ardından konsolide oluyor. Piyasalar Ethereum 500$ olur mu sorusuna yanıt arıyor.


Ethereum Güçlü Sinyaller Veriyor 

  • Ethereum günün en düşük seviyesinden sıçrayarak, 404$ seviyelerine tırmandı.
  • Bu yükseliş, Bitcoin ve diğer bazı önemli kripto para birimlerinde görülen artışa paralel olarak gerçekleşti.
  • Pazar çapındaki gerçekleşen bu hareketlenmeler kripto para birimlerinin son zamanlarda yaşadıkları kayıpları telafi eder nitelikteydi.
  • ETH açısından, yeni hedefin 500$ seviyeleri olduğu dillendiriliyor.
  • Ethereum 500$ seviyelerine ulaşır mı sorusunun karşısındaki en büyük engelin likidite bölgesi olduğu söyleniyor.

BTC ve ETH büyük ölçekli zaman aralıklarındaki kritik desteklerin altına sarkmadığı müddetçe piyasa genel görünümü yükseliş vadediyor. Seçili zaman ölçeği ne kadar büyük olursa belirlenen destek hatları da o kadar güçlü ve güvenli olur. Bu verilerden; varlıklar üzerinde makro verilerin etkili olmaya devam ettiği, bunun da yukarı seviyeli hareketleri desteklediği anlamını çıkarmak yanlış olmayacaktır. Konuyla ilgili yapılan analizlerin birinde yakın vadede Ethereum’un 500$ seviyelerine ulaşmasının beklenildiği dahi zikredilmektedir.

Bu yazının yazıldığında Ethereum %4’ün üzerinde yükselişle 398$ seviyelerinden işlem görüyordu. Bu rakamların, dün görülen 380$ seviyelerinden sonra kayda değer bir artış olduğuna hiç şüphe yok.

Ethereum 500 Ethereum 500$ seviyesine ulaşabilecek mi?

koinmedya_brave

Yükseliş Öncesi Düşüş Gelir Mi?

Analistler, kripto para biriminin şu anki seviyesini korumasının ileriye yönelik önemli bir işaret olduğu görüşündeler. Aynı zamanda Ethereum’un henüz 360$ ve 427$ seviyelerinde bulunan iki likidite bölgesine dokunmadığı inancındalar. Bu noktada söylenen, boğa piyasanın 400$ ve üzerine doğru iterek orta vadede yükselişine devam etmesine neden olmadan önce, Ethereum’un kısa vadede ufak bir düşme ihtimali de var.

Bir başka analist kısa süre önce yaptığı bir değerlendirmede, Ethereum’un 380$ bölgesine yerleşmesinin kayda değer bir gelişme olduğunu vurguluyor. Analist, bu durumun kirpto paranın kısa sürede 500$ seviyelerine çıkmasına neden olabileceği görüşünde.

ilgili: Polkadot ilk Ethereum Köprüsü olabilecek mi?

Bütün bu gelişmeler ışığında Ethereum 500$ olacak mı sorusu orta değil kısa vadede bir beklenti olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak

Ethereum ve daha fazlası için tıklayın.

Etiketler: