BTC : 82100 ₺ ETH : 1.839 ₺ XRP : 45.64 ₺ LTC : 7.693 ₺ USDT : 353.1 ₺ XLM : 0.2389 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum 2020’de yükselir mi?

Ethereum 2020’de yükselir mi?

Ethereum 2020’de yükselir mi?
0

Ethereum 2020’de yükselir mi? ETH yeni bir volatiliteli döneme girdi. Teknik veriler ise kripto paranın 2020 yılında yeniden yükseliş trendi yapabileceğini gösteriyor.


Ethereum 2020’de yükselir mi?

Ethereum şu an 128 dolardan işlem görüyor. Aralık’ın başlamasından bu yana ise ETH boğaları için hayal kırıklıkları devam ediyor.

Ethereum 2020'de yükselir mi? ETH yeni bir volatiliteli döneme girdi. Teknik veriler ise kripto paranın 2020 yılında yeniden yükseliş trendi yapabileceğini gösteriyor.

Long pozisyonları olan traderler Ethereum’un en azından sıçrama yaparak 200 ve hatta 300 dolar seviyelerine çıkacağını bekliyordu. Şimdilik 300 dolar çok fazla iyimser bir seviye. Yine de bu seviyeler Haziran 2019’da gözlemlediğimiz değerlerdi.

koinmedya_brave

Diğer yandan ise tarihi veriler ve kripto vadelileri piyasasındaki durum, boğa senaryosunun hala mümkün olduğunu gösteriyor. Ethereum’un önümüzdeki günlerde sıçrama yapmasını engelleyecek hiçbir büyük teknik engele dair işaret yok.

İlgili – Ethereum temel verileri güçleniyor – Fiyat neden tepki vermiyor?

Ethereum 2020'de yükselir mi? ETH yeni bir volatiliteli döneme girdi. Teknik veriler ise kripto paranın 2020 yılında yeniden yükseliş trendi yapabileceğini gösteriyor.

Kripto para traderleri vadeliler piyasasına dikkat etmeli. Özellikle de PrimeBit piyasasına. Ethereum sözleşmeleri işlem platformu size sadece fiyat öngörüleri göstermez, aynı zamanda gerçek hareketlere bağlı gerçek trendi gösterir.

Kripto para sözleşmeleri blockchain topluluğunda daha fazla popüler olmaya başladı. P2P işlem platformları ise popüler CFD brokerleri için iyi bir alternatif sunuyor. Hiçbir spread yatırımcıyı çekmez, likiditeyi arttırmaz ve kripto para birimi fiyatlarının geleceği hakkında harika bilgiler vermez.

Eğer vadeliler standart piyasanın üzerinde işlemlere sahip olursa, o zaman burada bir boşluk oluşur. Bu da fiyatın yükseleceğine dair çok güçlü bir işaret olur. Eğer ETH/USD düşerse, bu boşluk (gap) genişler ya da yeni bir boşluk oluşur. Bu da daha fazla kazanma fırsatları ortaya çıkarır.

İlgili – DeFi uygulamalarında kilitli Ethereum miktarında tüm zamanların rekoru

Temeller sağlam. Ethereum 2019’da dört milyon daha aktif adres ekledi ve toplamda 20 milyon yeni hesaba (pasif olanlar da dahil) sahip. Topluluk 520’den fazla yeni Ethereum uygulamasının başladığını bildiriyor. Bu toplam uygulama sayısını yıl sonunda 2700’ün üzerine çıkarır.

Topluluğun kendisi de çok güçlü. Popüler akıllı sözleşme araç seti Truffle en fazla indirilenlerden. Son aylarda ise indirilme sayısı 25 bini geçiyor.

Ethereum fiyatı şu an en düşük seviyesinde. Ancak yine de yükselişe geçebileceği ile ilgili birçok işaret var. Tam tersi bir senaryo da mümkün.

Kaynak

Etiketler: